Euro
6.88
Dolar
6.23
BIST 100
105,284.30
Altın
1,577.35

Jabil, En Büyük Sağlık Hizmetleri Üretim Çözümleri Sağlayıcısı olan Jabil Healthcare Lansmanını Yapıyor

Jabil, En Büyük Sağlık Hizmetleri Üretim Çözümleri Sağlayıcısı olan Jabil Healthcare Lansmanını Yapıyor

Jabil, gelişmiş üretim çözümleri ve yenilikçi teknik kabiliyetlerinden oluşan benzersiz derinlik ve kapsamı sağlamak için Ortopedi, Omurga, Travma ve ilişkili tıbbi cihazlar işletmelerini Nypro ile birleştiriyor

ST. PETERSBURG, Fla.--(BUSINESS WIRE)-- Jabil Inc. (NYSE: JBL) bugün CEO ve EVP Steve Borges tarafından yönetilen Jabil Healthcare altında tüm sağlık hizmetleri organizasyonunun birleştirilmesini duyurdu. Jabil Healthcare, Nypro'yu Ortopedi, Omurga, Travma ve ilişkili tıbbi cihaz operasyonları ile tek bir şemsiye altında birleştiriyor. Sağlık hizmetlerinde önde gelen markalara hizmet veren 35 küresel sahası ve yaklaşık 20.000 çalışanıyla, bu güçlü birleşim Jabil'i en büyük sağlık hizmetleri üretim çözümleri sağlayıcısı haline getirmektedir.

Jabil Healthcare sağlık hizmetleri pazarında beş önemli sektöre hizmet verir: tıbbi cihazlar, ortopedi, tanı, farmasötik dağıtım sistemleri ve tüketici sağlığı. Her bir arenada, değer tabanlı bakım çözümlerine ilişkin talep, sağlık ürün ve hizmetlerinin gelişiminde önemli değişiklikleri mecbur kılmakta ve dijital sağlık inovasyonlarını zorlamaktadır. Sahneyi alan, bağlanabilirlik, sensörler ve minyatürizasyon ile mümkün kılınan Nesnelerin İnterneti (Internet of Things, IoT) ve dijital sağlık inovasyonlarıdır.

Jabil ve Nypro ekiplerinin gücünü kontrol altına alarak, müşterilerimize, hastalarına ve sağlık hizmetleri sektörüne getirdiğimiz teknolojik ilerlemeleri ve değeri artırmak için benzersiz bir konumdayız”, i diyor Borges ve ekliyor. Dijital sağlık ve katmanlı imalatın yükselişiyle, tek bir güçlü marka altında çeşitli kabiliyetlerimizi ve alan uzmanlığımızı birleştirmek için kesinlikle doğru bir zaman”.

Jabil Healthcare sağlık hizmetleri markalarının teknolojik ilerlemeleri hızlandırmalarına ve ölçeklendirmelerine yardımcı olmak için enjeksiyonlu kalıplama, elektronik, sensör entegrasyonu ve katmanlı imalat alanlarında derin sektörler arası deneyimiyle şirketin tıp sektörü bilgisini birleştirmektedir. Jabil genelinde bu entegre kabiliyetler yelpazesi, yeni kurulan şirketlerden küresel işletmelere kadar sağlık müşterileri tabanı için uygulamaya geçirilmiştir.

Kadınların teknoloji şirketi Elvienin desteklenmesi sadece bir örnektir. Aslında oldukça yeni bir alan olan bağlantılı sağlık alanındayız. Donanımdan ürün yazılımına ve yazılımlara kadar her şey konusunda uzmanlığa ihtiyacımız vardı, diyor Elvie CEO'su Tania Boler bugün yayımlanan bir Jabil Healthcare vaka çalışmasında ve ekliyor. Dürüst olmak gerekirse, kendimiz için sınıfında en iyi üretim partnerini seçmeye çalıştığımızda, Jabil'in pek çok farklı ürün kategorisinde öyle çok partnerle muazzam deneyimleri var ki, doğal olarak tek çözümümüz o oldu”.

50 yılı aşkın uzmanlıkla, Jabil Healthcare bileşenlerin ve alt sistemlerin ilaç, ortopedi, tanı, tıbbi ve tüketici sağlık cihazlarına entegre edilmesinde uzmandır, diyor Borges ve ekliyor. Açık bir misyona sahip birleşik bir ekip olarak, müşterilerimize hasta sonuçlarını iyileştiren yüksek kaliteli, yenilikçi ürünleri ve hizmetleri sağlamamıza yardımcı olmak için güçlü bir konumdayız”.

Jabil Hakkında

Jabil (NYSE: JBL) kapsamlı tasarım, üretim, tedarik zinciri ve ürün yönetim hizmetlerini sunan bir üretim çözümleri sağlayıcısıdır. Dünyanın dört bir yanındaki stratejik konumlarda konuşlanmış 100 tesis genelinde 200.000 çalışandan oluşan bir güçten destek alan Jabil, inovasyona, büyümeye ve müşteri başarısına olanak tanıyarak, geniş bir endüstri yelpazesi için karmaşıklığı basitleştirir ve değer sağlar. Daha fazla bilgi için jabil.com adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Kuzey Amerika:
Erin Vadala
Warner Communications
978-468-3076
erin@warnerpr.com

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika:
Kirsten Oosterhof
+44 (0)1506 447215
Kirsten_Oosterhof@Jabil.com

 

Kaynak: Jabil, Inc.