Euro
7.75
Dolar
6.85
BIST 100
116,563.10
Altın
1,772.64

ECVV Safebuy Hizmeti Çin ve Türkiye Arasındaki Karşılıklı Ekonomik ve Ticari İlişkiyi Desteklemeyi Amaçlıyor

 

ECVV Safebuy Hizmeti Çin ve Türkiye Arasındaki Karşılıklı Ekonomik ve Ticari İlişkiyi Desteklemeyi Amaçlıyor 

SHENZHEN, Çin--(BUSINESS WIRE)-- 19 Haziranda Türkiye, Çin'den tahvil ithal ederken swap para birimi olarak Çin Yuanı kullanacağını açıklamış, bu durum ise Türkiye ile Çin arasındaki mali ve ticari iş birliğini daha fazla güçlendirmiştir. Türkiye'de Çin Yuanı cinsinden ödeme tutarlarının gelecekte daha fazla artması beklenmektedir. 

ECVV.com "tek kuşak tek yol" projesi dahilinde Türkiye ve diğer ülkelere odaklanmış ve 2017 yılında, ödemelerin güvenliğini ve satın alınan malların güvenli teslimatını sağlamak ve Çin'den ürünler tedarik eden global satın alıcıların yaşadığı sorunları çözmek amacıyla tasarladığı Safebuy hizmetini piyasaya sunmuştur. 

ECVV Safebuy hizmetinde, tedarikçi tanımlaması ve prekalifikasyonu, kur yönetimi, denetim, ürün geliştirme ve test etme, sözleşme yapma ve tedarikçi seçimi, QC yönetimi, lojistik yönetimi, ödeme ve tedarikçi geliştirme, gümrükleme, depolama hizmeti ve diğer hizmetler yer almaktadır. 

ECVV Safebuy hizmeti, piyasaya sürülmesinden bu yana 3000'den fazla uluslararası müşteri tarafından kullanılmış, müşterilerin para ve zamandan tasarruf sağlamasına ve herhangi bir endişe duymadan Çin'den ürün tedarik etmelerine ve satın almalarına yardımcı olmuştur. ECVV Safebuy hizmeti resmi kurumlar, üreticiler ve toptancı-perakendecilerden servis merkezlerine kadar birçok sektörden özgü dolu yorumlar almıştır. 

13 yıldır sunulan hizmetin ardından, ECVV Safebuy hizmeti, dünya genelindeki müşterilere ofis malzemeleri, BT ekipmanı, donanım araçları, güvenlik ürünleri, aletler ve sayaçlar, mekanik ekipman ve aksesuarlar, elektrikli aydınlatma, kimyasal ve diğer bakım, narım ve tamir (MRO) ürünlerini daha iyi bir şekilde sunmak için yakın zamanda yükseltilmiştir. Tek noktada tedarik hizmeti, yurtdışındaki işletmelerin işletimi, üretimi ve bakımı için gerekli olan MRO ürünlerini kapsar ve tüm iş senaryosu dahilinde MRO gerekliliklerine yönelik genel bir çözüm sunar. ECVV Safebuy hizmeti, büyük, orta ve küçük işletmelerin global müşterilerine hizmet etme taahhüdünde bulunmaktadır ve ticari işlem güvenliğini ve satın alma verimliliğini artırarak toplam satın alma maliyetlerini azaltmaktadır. 

Türkiye, Avrasya'nın önemli bir ülkesidir. ECVV, Türkiye'nin satın alma niyeti ve gerekliliklerini derinlemesine araştırmaya ve satın alıcılara tek noktadan her türlü kategoride MRO global tedarik hizmetleri sunmaya devam edecektir. ECVV tüm uluslararası müşterilerinin zaman ve paradan tasarruf sağlamasına yardımcı olmak, herhangi bir endişe duymadan Çin'den ürün tedarik etmelerine olanak sağlamak ve Çin ile Türkiye arasındaki karşılıklı ekonomik ve ticari gelişimi desteklemek üzere Türkiye'ye daha kaliteli tedarikçiler ve ürünler sunmayı amaçlamaktadır. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İrtibat Kişileri

Shenzhen ECVV Network Technology Corp., Ltd
Sunny Shuai

support@ecvv.com

+86 0755-33941239

https://www.ecvv.com/
 

Kaynak: ECVV