Euro
6.56
Dolar
6.07
BIST 100
118,779.00
Altın
1,608.02
Kurumsal Haberler

Bakan Albayrak'ın tercihi 'Yavuz'un Akdeniz'e yolculuğu' oldu

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Anadolu Ajansı'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak, üç kategoride birer fotoğraf için oy kullandı.

Abdulselam Durdak   | 31.12.2019
Bakan Albayrak'ın tercihi 'Yavuz'un Akdeniz'e yolculuğu' oldu Fotoğraf: Onur Çoban / AA

İstanbul

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AA'nın düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması için AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin yurt içi ve yurt dışında çektiği, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.


"Yavuz"un Akdeniz'e yolculuğu

Fotoğraflar hakkında bilgi alan Albayrak, haber kategorisinde, Bülent Ersöz'ün Türkiye'nin "Milli Enerji ve Maden Politikası" kapsamında, denizlerdeki arama ve sondaj faaliyetlerinin artırılması amacıyla TPAO tarafından satın alınan ve düzenlenen törenle Akdeniz'e doğru yola çıkan Yavuz'un, Çanakkale Boğazı'ndan geçişini gösteren "Yavuz'un Akdeniz'e yolculuğu" fotoğrafını seçti.


Çamlıca'da Kandil akşamı

Yaşam kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Çamlıca'da Kandil akşamı" fotoğrafını oylayan Albayrak, spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" isimli fotoğrafına oy verdi.


Millilerden asker selamı

"Anadolu Ajansı Yılın Fotoğrafları Oylaması"na katılmak için tıklayın >>

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.