09.09.2023

Të paktën 632 të vdekur nga tërmeti i fuqishëm në Marok

Viktima nga tërmeti me magnitudë 7 ballë u raportuan në rajone të ndryshme, përfshirë provincat Al Hauz dhe Marakesh si dhe qytetet Ouarzazate, Azilal, Chichaoua dhe Taroudant.Intervista, rrëfime njerëzore, dokumentarë...Mijëra të tilla në kanalin tonë në YouTube. Abonohuni!

Të fundit