17.06.2021

Presidenti Erdoğan takon homologun nga Maqedonia e Veriut, Pendarovski

Takimi ishte i mbyllur për mediat dhe zgjati rreth 40 minutaIntervista, rrëfime njerëzore, dokumentarë...Mijëra të tilla në kanalin tonë në YouTube. Abonohuni!

Të fundit