Euro
9.49
Dolar
7.81
BIST 100
1,330.38
Altın
1,838.70

Walgreens Müşterilere Çok Daha Fazla Avantaj Sağlamak için myWalgreens ile Ülkenin En Geniş Sağlık ve Zindelik odaklı Sadakat Programını Yeniden Oluşturuyor

Walgreens Müşterilere Çok Daha Fazla Avantaj Sağlamak için myWalgreens ile Ülkenin En Geniş Sağlık ve Zindelik odaklı Sadakat Programını Yeniden Oluşturuyor

Bir yeni avantaj, 30 dakika kadar kısa bir süre içinde en hızlı, aynı gün mağazadan paket alımıdır

DEERFIELD, Ill.--(BUSINESS WIRE)-- Walgreens bugün hemen kullanılabilir* en hızlı aynı gün mağazadan paket alım teklifi dahil olmak üzere müşterilere kapsamlı yeni avantajlar sunmak için müşteri sadakat programının tam anlamıyla yenilenmesi olan myWalgreens’in lansmanını duyurdu. Müşteriler şimdi çevrimiçi ve tamamen yeniden tasarlanmış mobil uygulamadan sağlık ve zindelik ürünleri satın alabilir ve ardından bunları mağazadan, kaldırımdan veya araca servis yerinden 30 dakikadan daha kısa sürede teslim alabilirler.**

Walgreens 100 milyonu aşkın üyesiyle ülkenin en büyük sağlık ve zindelik odaklı müşteri sadakat programına sahiptir. Şimdi üyeleri için sağlıklı kalmak, 9.000’i aşkın mağaza, Walgreens.com ve mobil uygulama genelinde kesintisiz biçimde kolaylıkla alışveriş yapmak, paradan ve zamandan kazanmak hiç olmadığı kadar daha kolay.

Yeni avantajlar, Walgreens tarafından zaten sunulan diğer pek çok avantaja ilavedir. Bunlar, DoorDash ve Postmates ve nakit perakende fiyatlarında yüzde 80’e varan indirimler sunan bir Prescription Savings Club yoluyla bir eve teslimat hizmetini içerir.

myWalgreens üyeleri, ücretsiz olarak çabucak ve kolaylıkla kayıt olarak şunları kazanabilecekler:

  • Mağaza genelinde yüzde bir Walgreens Cash ödülü
  • Walgreens markalı ürünlerde yüzde beş Walgreens Cash ödülleri
  • “Sadece size özel” ayrıcalıklı fırsatları

Ek olarak, mobil uygulama şimdi 7 gün 24 saat eczane sohbeti, tıbbi bakım ve aşılama randevuları arama ve rezervasyon, kişiselleştirilmiş sağlık ve zindelik tavsiyesi, gerçek zamanlı grip uyarıları ve daha birçoğu dahil olmak üzere, müşteriler ve hastalar için geniş bir sağlık ve zindelik hizmetleri yelpazesi sunuyor. Uygulamanın önceki sürümü zaten çok popüler ve 65 milyonu aşkın kez indirilmiştir.

“Amerika’nın toplum eczanesi olarak, Walgreens yaşamlarımızın en ciddi sağlık krizi sırasında, müşterilerine ve hastalarına sağlık ve zindeliklerini yönetmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir deneyim sunuyor,” diyor Walgreens başkanı John Standley ve ekliyor. “Her zaman olduğu gibi, 25.000’i aşkın toplum eczacısı teklifimizin özünde yer almaya devam ediyor. Eczacılarımız ve hasta bakım ekiplerimiz sadece reçetelerin karşılanmasından daha fazlasını yapıyorlar – güvenilir tavsiye, kişiselleştirilmiş destek ve geniş bir hizmet yelpazesini sağlıyorlar.”

myWalgreens’in resmi tanıtımı, şirketin dijital dönüşümünde diğer bir dönüm noktasına işaret ediyor. Walgreens müşterilere çok daha fazla avantaj ve en iyi teknoloji ve Microsoft, Adobe ve Epsilon dahil olmak üzere müşteri içgörü ortakları ile birlikte çalışarak yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş deneyim sunuyor

Çevrimiçi veya uygulama üzerinden myWalgreens üyeleri şunları yapabilirler:

Zamandan Kazanıp, Kolaylığı Artırmak

  • Günlük sağlık ve zindelik ve reçetesiz temel ürünlerin yanı sıra fotoğraflar dahil olmak üzere 27.000’i aşkın üründen oluşan tam bir yelpazeden alışveriş yapabilirler
  • Daha hızlı temassız satın alma için dijital cüzdanlarına bir ödeme yöntemi ekleyebilirler
  • Satın alma sırasında anında Walgreens Cash ödüllerini kullanabilirler
  • Hızlı temassız satın alma ve satın almaları takip için dijital makbuzları seçebilirler

Sağlıklı Kalmak

  • Sağlık hedeflerine ulaşarak, bonus Walgreens Cash ödüllerini kazanabilirler
  • Sağlık ve zindeliğin yanı sıra gerçek zamanlı yerel ortam ve sağlık tahminleri için günlük ve kişiselleştirilmiş tavsiyeler alabilirler

Toplumlara Yardımcı Olmak

  • Walgreens Cash ödüllerini hayır amaçlı kuruluşlara bağışlayabilirler (uygun hayır amaçlı kuruluşlara bağışlar, çocuk yoksulluğuyla mücadele etmek için çalışan Comic Relief U.S. Red Nose Day programı olan Full Plate Project ile başlayarak dönüşümlü olarak gerçekleşecektir)

Bugünden başlayarak, mevcut Walgreens Balance Rewards üyeleri, mywalgreens.com adresinde myWalgreens’e üyeliklerini aktarabilirler. Mevcut Balance Rewards üyelerinin, mevcut ödüllerin yeni programa geçişini sağlamak için myWalgreens’e kaydolmak üzere 31 Ocak 2021’e kadar zamanları var. Sonraki birkaç ay boyunca, myWalgreens müşteriler ve hastalar için daha fazla avantaj duyuracak.

Bir logo, görüntüler ve uygulama anlık görüntüleri dahil olmak üzere myWalgreens basın kiti için buraya tıklayın.

Walgreens Hakkında

Walgreens (www.walgreens.com) perakende ve toptan eczacılık alanında global bir lider olan Walgreens Boots Alliance, Inc.’nin (Nasdaq: WBA) ABD Perakende Eczacılık Bölümü’nde yer almaktadır. Amerika’nın en sevilen eczane, sağlık ve güzellik şirketi olarak, Walgreens’in amacı, Amerika’da her topluluğun sağlığını ve zindeliğini desteklemektir. Amerika, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları genelinde 9.000’i aşkın perakende konumlarını işleten Walgreens, her gün yaklaşık olarak 8 milyon müşteriye hizmet eden komşu sağlık destinasyonu olmaktan gurur duymaktadır. Walgreens eczacıları, geniş bir eczane ve sağlık bakım hizmetleri yelpazesini sağlayarak, ABD sağlık hizmeti sisteminde kritik bir rol oynarlar. Müşterilerin ve hastaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, Walgreens ülke genelinde yerel toplumlara yüksek kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmak için en son teknolojiyle desteklenen fiziksel ve dijitali bir araya getiren platformlarla gerçek bir çok kanallı deneyim sunar.

* Ücretsiz mağazadan paket alımı sunan ulusal çok kanallı gıda ve eczane toplu perakendecileri ile karşılaştırmalı olarak.

** 24 saat açık olmayan Walgreens mağaza konumları için, siparişler uygun olmak amacıyla mağaza kapanışından en az bir saat önce verilmelidir. Aksi takdirde, sipariş sonraki iş gününde hazır olacaktır. Müşteri, sipariş teslim almaya hazır olduğunda e-posta yoluyla bilgilendirilecek ve sosyal mesafe kılavuzlarına uyan bir araca servis deneyimi için talimatlar alacaktır. Siparişlerin 30 dakikalık zaman aralığında hazır olacağına dair garanti verilmez ve siparişin verildiği anda ürünün mevcudiyetine bağlı olarak değişikliğe veya ikameye tâbi olabilir. Yaş kısıtlı ürünleri içeren siparişler yalnızca mağazadan teslim alınabilir. Reçete siparişleri uygun değildir ancak Walgreens Express® yoluyla sipariş edilebilir. Yakınınızdaki bir Walgreens mağazasının konumunu ve çalışma saatlerini öğrenmek için, Walgreens.com/FindAStore adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52332041/en 

İletişim Bilgileri

Walgreens Halkla İlişkiler İletişimi:
Emily Hartwig-Mekstan
emily.hartwig@walgreens.com
 
Walgreens Boots Alliance Halkla İlişkiler İletişimi:
Morry Smulevitz
morry.smulevitz@walgreens.com
 
Yatırımcı İlişkileri:
+1-847-315-2922
 
http://news.walgreens.com
@WalgreensNews
facebook.com/Walgreens

Kaynak: Walgreens

Multimedya

 

 Fotoğraf 

Kaldırımda Walgreens paket alımı (Fotoğraf: Business Wire)

 

 Fotoğraf 

Sağlık uyarısı örneği (Grafik: Business Wire)

 

 Fotoğraf 

Fotoğraf kabininde Walgreens paket alımı (Fotoğraf: Business Wire)

 

 Fotoğraf 

Walgreens paket alım işareti (Fotoğraf: Business Wire)

 

 Fotoğraf 

Paket alımında myWalgreens uygulaması (Fotoğraf: Business Wire)

 

 Fotoğraf 

Kaldırımda Walgreens paket alımı işareti (Fotoğraf: Business Wire)

 

 Fotoğraf 

Ev Ekranı (Grafik: Business Wire)

 

 Fotoğraf 

myWalgreens (Grafik: Business Wire)