PPG küresel tamirat boyası sektöründe daha kolay, daha hızlı renk eşleştirme için PPG DIGIMATCH kamera ve PPG VisualizID yazılımını tanıtıyor

22 Haziran 2022 13:00 UTC

PPG küresel tamirat boyası sektöründe daha kolay, daha hızlı renk eşleştirme için PPG DIGIMATCH kamera ve PPG VisualizID yazılımını tanıtıyor

Gelişmiş araçlar PPG LINQ uçtan uca dijital çözüme en son eklemelere işaret ediyor

PITTSBURGH--(BUSINESS WIRE)-- PPG (NYSE: PPG) bugün kaporta atölyelerinde daha kolay ve daha hızlı renk eşleştirme için PPG VISUALIZID™ gelişmiş 3D görselleştirme yazılımı ve PPG DIGIMATCH™ dijital renk kamerasını tanıttı. Gelişmiş araçlar, küresel tamirat boyası sektörü için PPG LINQ™ uçtan uca dijital çözümün en son bileşenleri.

Bu basın açıklaması multimedya özelliğe sahiptir. Tüm yayımı burada görebilirsiniz:https://www.businesswire.com/news/home/20220622005095/en/

PPG LINQ dijital çözüm ile, tamirat boyası müşterileri tamirat süreçlerini PPG’nin bulut tabanlı platformunu ve bağlantılı dijital donanım, yazılım ve yenilikçi hizmetlerini kullanarak akıcı hale getirebilirler.

PPG DigiMatch çok açılı dijital renk kamerası kaporta atölyelerinin renkleri daha kolay ve daha hızlı eşleştirmesine yardımcı oluyor. Hafif ve tek elle kullanılabilen ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kameranın altı görüntüleme açısı ve altı yansıma açısı doğru formül eşleştirmelerinin hızlı ve verimli bir şekilde elde edilmesine yardımcı olmak için renk ve doku bilgileri sunar.

PPG VisualizID yazılımı kullanıcıların PPG’nin kapsamlı renk portföyünden en iyi renk eşleştirmesini bulmalarına yardımcı olmak için PPG DigiMatch veya PPG’nin diğer spektrofotometrelerinden bilgileri alır. Sektörde türünün ilk örneği olan yazılım deneme ve yanılma ile gerçekleştirilen bir süreci dijital hale getirerek, nihai olarak atığı azaltıyor.

PPG Otomotiv Tamir Boyası Küresel Başkan Yardımcısı Chancey Hagerty, “Kaporta atölyesi sahiplerinin üretkenliği, verimliliği ve sürdürülebilirliği iyileştirmek için dijital çözümler aradığını biliyoruz. Müşterilerle birlikte geliştirilen ve test edilen PPG LINQ dijital sistemi bu hedefleri karşılamaya yardımcı olarak, müşterilerimize optimize edilmiş ürün kullanımı ve atık azaltımı sunan özelliklerle daha hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde çalışma imkanı sağlıyor.” diyor.

PPG VisualizID yazılımının ve PPG DigiMatch kameranın lansmanı, 2019'da lansmanı yapılan şirketin ödüllü otomatik boya karıştırma sistemi olan PPG MOONWALK® sistemini takip ediyor. PPG LINQ sisteminin ilave bileşenleri bu yılın izleyen aylarında tanıtılacak.

PPG Otomotiv Tamirat Boyası Pazarlama Direktörü Denise Lu ise, “Küresel çapta geleceğin kaporta atölyelerini güçlendiren çözümler sunmaya büyük yatırım yapıyoruz. PPG VisualizID yazılımı ve PPG DigiMatch spektrofotometre verimliliğin artırılmasına yardımcı olacak ve kaporta atölyelerinin daha fazla araca daha hızlı ve daha sürdürülebilir şekilde hizmet vermesine olanak tanıyacak.” diye ekliyor.

PPG LINQ dijital çözümü hakkında daha fazla bilgi için, https://ppglinq.com adresini ziyaret edin.

PPG: WE PROTECT AND BEAUTIFY THE WORLD®

PPG’de (NYSE:PPG), her gün müşterilerimizin yaklaşık olarak 140 yıldır güvendiği boyaları, astarları ve özel materyalleri geliştirmek ve sunmak için çalışıyoruz. Adanmışlık ve yaratıcılıkla müşterilerimizin en büyük zorluklarını çözüyoruz, ileriye dönük olarak en doğru yolu bulmak için yakın iş birliği yapıyoruz. Pittsburgh’taki genel merkezimiz ile, 75’i aşkın ülkede faaliyet gösteriyor, yenilik yapıyoruz ve 2021’de 16,8 milyar dolar net satış gerçekleştirdik. İnşaat, tüketici ürünleri, endüstriyel ve ulaşım pazarları ve yedek parça sektörlerinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. www.ppg.com adresini ziyaret ederek, daha fazla bilgi alın.

Digimatch, PPG Linq, ve VisualizID PPG Industries Ohio, Inc.'in ticari markaları ve We Protect and Beautify the World, MoonWalk ve PPG Logosu tescilli ticari markalarıdır.

KATEGORİ Otomotiv Tamirat Boyası

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Kaynak sürümünü businesswire.com sitesinde inceleyin: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005095/en/

İletişim Bilgileri

PPG Medya İletişim: Michelle Deemer Otomotiv Tamirat Boyası 412-728-0195 mdeemer@ppg.com

 

Kaynak: PPG

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.