Euro
7.74
Dolar
6.85
BIST 100
116,672.70
Altın
1,771.90

Personalis Avrupa Kanser Araştırmaları Derneği (EACR) 2020 Sanal Kongresi'ne Katılıyor

Personalis Avrupa Kanser Araştırmaları Derneği (EACR) 2020 Sanal Kongresi'ne Katılıyor 

MENLO PARK, Calif.--(BUSINESS WIRE)-- Kanser için gelişmiş genomiklerde bir lider olan Personalis, Inc., (Nasdaq: PSNL) bugün şirketin 18-19 Haziran 2020'de çevrim içi olarak düzenlenecek Avrupa Kanser Araştırmaları Derneği (EACR) 2020 Sanal Kongresi'ne katılacağını duyurdu. 

Personalis, Personalis evrensel kanser immünogenomik platformu ImmunoID NeXT'i tanıtan sektör sponsorluğundaki bir sempozyumda, “Gelişmiş bir Ekzom ve Transkriptom Platformu ile Hassas Kanser Tedavisi için Kompozit Biyobelirteç Keşfine Olanak Sağlama” sunumu yapacaktır. Erin Newburn, MS, PhD, Personalis adına sunum yapacaktır. 

Dr. Newburn, platformun insan lökosit antijeni (HLA) tiplendirmesi ve HLA heterozigositenin kaybı (LOH), neoantijen tahmini ve yükü, immün repertuvarı karakterizasyonu, immün hücre dekonvolüsyonu, onkoviral tespiti ile birlikte tümör mutasyonel yükü (TMB) ve mikrouydu instabilite (MSI) statü değerlendirmesi dahil olmak üzere analizleri kullanarak kritik immünoterapi ile ilgili direnç mekanizmalarını ve yeni kompozit yanıt biyobelirteçlerini keşfetmek için nasıl kullanılabileceğine dair genel bir değerlendirme yapacaktır. Ek olarak, Dr. Newburn yanıt veren ve yanıt vermeyen hastaları daha iyi tanımlamaya yardımcı olacak ImmunoID NeXT Platform™'undan çok sayıda farklı moleküler özellikleri entegre ettiğimiz immün kontrol noktası blokajı ile tedavi edilen metastazlı melanom hastalarına ait bir kohorttan yakın tarihli bir vaka çalışmasını sunacaktır. 

Personalis, Inc. Hakkında 

Personalis Inc. her bir hastanın kanser ve immün yanıtı hakkında daha kapsamlı moleküler veriyi sağlayarak sonraki nesil tedavilerin gelişimini dönüştüren, giderek büyüyen bir kanser genomik şirketidir. Personalis ImmunoID NeXT Platformu™, biyofarmasötik müşterilerine tek doku örneğinden yaklaşık olarak 20.000 insan geni ile birlikte bağışıklık sistemi hakkında bilgi sağlayarak kanserin karmaşık ve gelişen yapısının anlaşılmasına adapte olacak şekilde tasarlanmıştır. Personalis ayrıca bir milyonu aşkın gazi genomu dizileme hedefinin parçası olarak VA Million Veterans Programına (VA Milyon Gazi Programı) genomik bilgi sağlamaktadır. Personalis Klinik Laboratuvarı, GxP uyumlu olmanın yanı sıra CLIA’88-onaylıdır ve CAP tarafından akredite edilmiştir. Daha fazla bilgi için, lütfen www.personalis.com adresini ziyaret edin ve Personalis'i Twitter üzerinden takip edin (@PersonalisInc). 

İleriye Dönük Beyanlar 

Bu basın bülteni ve 1933 yılı Menkul Kıymetler Borsa Kanunu Bölüm 27A ve 1934 yılı Menkul Kıymetler Borsa Kanunu Bölüm 21E uyarınca "ileriye dönük beyanlar" içermektedir veya bunları ifade edebilir. İleriye dönük beyanlar, ImmunoID NeXT Platformu'nun gelecekte bulunabilirliği, özellikleri veya potansiyel kullanımlarına ilişkin beyanlar ve diğer gelecek olaylar dahil olmak üzere tarihi olgular olmayan tüm beyanları içermektir. Bu ileriye dönük beyanlar, Personalis'in Menkul Kıymetler Komisyonu (SEC) başvurularında belirttikleri dahil olmak üzere, Form 10-K ve Form 10-Q'da Şirket en yakın tarihli periyodik raporlarına ait “Risk Etkenleri” ve “Yönetim Görüşmesi ve Operasyonların Finansal Durumu ve Sonuçlarına dair Analiz” bölümlerinde ve müteakip başvurular ile bunlara atfen dahil edilen belgelerdekiler ve işimizi ve operasyonlarımızı, müşterilerimizin iş operasyonlarını, sermayeye erişme kabiliyetimizi ve ortak hissemizin değerini önemli etkileyebilecek olanların tümü dahil olmak üzere kanser terapilerinin gelişimi ve hizmetlerimizin pazar tarafından benimsenmesi, gelecekteki performansımıza ilişkin beklentiler ve COVID-19 salgını ile risklere ve belirsizliklere tâbidir. Kanunen aksinin zorunlu kılınması haricinde, Personalis sadece bugünün tarihi itibarıyla yeni bilgiye, gelecekteki olaylara veya şartlara dair bir sonucu aktaran ileriye dönük beyanları güncelleme veya revize etme niyetini veya yükümlülüğünü reddetmektedir. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Personalis Yatırım İlişkileri ile İletişim:
Caroline Corner
investors@personalis.com
415-202-5678 

Personalis için Medya İletişim:
Jennifer Havlek
pr@personalis.com
www.personalis.com
650-752-1300 

Kaynak: Personalis, Inc.