Menlo Security Güvenli Bulut Dönüşümünü Sağlamak için VMware SD-WAN Güvenlik Teknolojisi Partner Programına Katılıyor

Menlo Security Güvenli Bulut Dönüşümünü Sağlamak için VMware SD-WAN Güvenlik Teknolojisi Partner Programına Katılıyor

Yeni çözüm, işletmelerin kullanıcıları güvenli biçimde olağanüstü performans, kalite ve güvenilirlik ile uygulamalara bağlamasına olanak sağlıyor

PALO ALTO, Kaliforniya--(BUSINESS WIRE)-- Bulut güvenliğinde bir lider olan Menlo Security, bugün sektörde en esnek işletme SD-WAN mimarisini sunan VeloCloud destekli VMware SD-WAN ile yeni bir entegrasyonu duyurdu. Çözüm, yerel internet çıkışlarını en uygun hale getiren ve güvenceye alan Güvenli Bulut Dönüşümünü sunar ve bir işletmenin tüm yerel ve uzaktan çalışan işgücü için internete ve iş açısından kritik SaaS uygulamalarına global düşük gecikmeli erişimine olanak sağlar. Entegrasyon, tüm VMware SD-WAN müşterilerinin kullanımına derhal sunulmaktadır.

“Menlo Security dünyadaki en büyük işletmelerin ve devlet kurumlarının bazılarına global görünürlüğü sürdürürken, altyapılarını dönüştürmelerine ve güvenliği buluta taşımalarına yardımcı olmakta ve trafiklerini kontrol etmektedir” diyor, Menlo Security ürün direktörü Poornima DeBolle ve ekliyor. “Yalıtımla desteklenen Menlo Security Bulut Platformu ile birleşen VeloCloud destekli VMware SD-WAN, güvenliği yeniden tanımlıyor ve internet ve SaaS uygulamaları için sektörün en güvenli çözümünü sağlıyor.”

“VMware SD-WAN kurumsal trafik için çok hizmetli Edge'te optimum içsel güvenlik kombinasyonunun yanı sıra Network of Clouds Service ağ geçitleri yoluyla yalıtımla desteklenen Menlo Security Bulut Platformuna SD-WAN tarafından optimum hale getirilmiş erişimi sağlar” diyor, VMware'de kıdemli ürün yönetimi direktörü Steve Woo ve ekliyor. “Buluta erişim ve SaaS uygulamaları otomatik olarak sağlanır, performans için uygun hale getirilir ve VMware SD-WAN ve Menlo Security Bulut Platformu tarafından güvenceye alınır.”

VMware SD-WAN müşterileri şube ofisi networking işlevlerini basitleştirmiş ve internet üzerinden uygulama performansını en uygun hale getirmişlerdir. Yalıtımla desteklenen Güvenli Bulut Dönüşümü şirketlerin SD-WAN kurulumları genelinde güvenlik kontrolünü ve görünürlüğü iyileştirmelerine olanak sağlar. SD-WAN'a geçiş, bir işletmenin güvenliğini buluta taşımasını gerektirir, çünkü kullanıcı trafiği bir merkezi güvenlik yığınına iletilmez. Menlo Security Bulut Platformu, tutarlı ve sağlam güvenli kontrollerini sunarken, kullanıcıların ister genel merkezden, ister uzak ofislerden, ister yolda ya da bir kafede olsun, doğrudan İnternete ulaşmalarına izin verir.

Menlo Security'nin müşterileri arasında en büyük işletmelerin ve devlet kurumlarının bazıları bulunur. Şirketin bulut güvenlik platformu şu anda günde 500 milyonu aşkın web isteğini işlemektedir. Şirketin müşterileri arasında dünyadaki 10 en büyük bankanın yedisi, dört en büyük kredi kartı düzenleyici şirketinin dördü ve en büyük enerji ve ulaştırma şirketlerinin bazıları bulunur.

Daha fazla bilgi için, lütfen ask@menlosecurity.com adresine bir e-posta gönderin.

Ek Kaynaklar

 

VeloCloud destekli VMware ve SD-WAN, Birleşik Devletler ve diğer yargı yetkisi alanlarında VMware Inc.'nin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Menlo Security Hakkında

Menlo Security, web, belge ve e-posta kaynaklı kötü amaçlı yazılım tehdidini ortadan kaldırarak kuruluşları siber saldırılara karşı korumaktadır. Bulut tabanlı Yalıtımlı Güvenli Web Ağ Geçidi uç nokta yazılımı gerektirmeden veya son kullanıcı deneyimini etkilemeden çeşitli ölçeklere sahip işletmeler genelinde kapsamlı korumayı sağlamak için ölçeklendirilmektedir. Şirket, Güvenli Ağ Geçidine ilişkin olarak Gartner Magic Quadrant'ta bir Vizyoner olarak nitelendirilmiştir. Menlo Security, Fortune 500 şirketleri ve finansal hizmet kuruluşları dahil olmak üzere önemli global işletmelerin güvenini kazanmıştır ve General Catalyst, Sutter Hill Ventures, Engineering Capital, Osage University Partners, American Express Ventures, Ericsson Ventures, HSBC ve JP Morgan Chase tarafından desteklenmektedir. Menlo Security'nin genel merkezi, Kaliforniya Palo Alto'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için, https://www.menlosecurity.com veya ask@menlosecurity.com adresini ziyaret edin

Mware ve VeloCloud, Birleşik Devletler ve diğer yargı yetkisi alanlarında VMware Inc'nin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

 

İletişim Bilgileri

Lexie Janney
Menlo Security için Merritt Group
703.390.1531
janney@merrittgrp.com

 

Kaynak: Menlo Security