Euro
8.77
Dolar
7.20
BIST 100
1,510.60
Altın
1,792.98

Andersen Global Vergi ve Hukuk Firması ile Pakistan’a Genişledi

Andersen Global Vergi ve Hukuk Firması ile Pakistan’a Genişledi

 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global bir vergi ve hukuk firması olan Septentrio Global Consulting (SgC) ile bir İşbirliği Anlaşması yaparak Pakistan’a girdi ve kuruluşun Güneydoğu Asya’daki platformuna yeni kapsam ekledi.

Sorumlu Müdür Farrukh Karim Qureshi tarafından 1985 yılında kurulan SgC (daha önce Samdani & Qureshi) tam hizmet veren bir hukuk firması olarak hayatına başladı ve kısa süre önce Rashid Ibrahim yönetimindeki bir vergi şirketi ile birleşerek ve Dr. Nudrat E. Piracha yönetiminde Uygun Anlaşmazlık Çözümleme ve Önleme için bir Uluslararası Merkez kurarak olanaklarını genişletti. İslamabad merkezli firma gerek ulusal gerek uluslararası düzeyde kamu, özel ve sosyal sektörlerdeki müşteriler ile çalışarak vergi, hukuk, yönetim ve mali danışmanlık, insan kaynakları yönetimi, risk yönetimi ve uygun anlaşmazlık çözümleme ve önleme çözümleri alanlarında çok çeşitli hizmetler sağlıyor.

Farrukh, “İşimizin temelinde biz ilişkilerden güç alırız ve Pakistan’da vergi ve hukuk hizmetleri için standardı belirlemeyi amaçlıyoruz,” dedi. “Biz şeffafız ve müşterilerimize en iyi düzeyde çözümler sağlamaya bağlıyız ve bu da Andersen Global’in değerlerine ve vizyonuna uygundur. Bu iş birliği, sağladığımız kaynakların kalitesini güçlendirmektedir ve tüm dünyada sorunsuz hizmetler sağlama yeteneğimizden güç almaktadır.”

Andersen Global Yönetim Kurulu Başkanı ve Andersen CEO’su Mark Vorsatz, “Farrukh ve ekibi Pakistan’da çok güçlü bir işletme kurmuştur ve ortak vizyonumuz sinerjiye sahip, işe yarayan bir ilişki için sağlam bir temel oluşturmaktadır,” dedi. “Yönetime ve bağımsızlığa bağlılıklarından gerçekten etkilendik. Sağladıkları hizmetlerin geniş çeşitliliği bu bölgede daha da genişlememiz için olağanüstü bir kapsam sağlamaktadır.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 7.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 247’den fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Global 415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global