Zynga 3’lü Eşleştirme Mobil Oyunu Puzzle Combat Lansmanını Yapıyor

Zynga 3’lü Eşleştirme Mobil Oyunu Puzzle Combat Lansmanını Yapıyor

 

Empires & Puzzles Hit Oyununu İzleyen Puzzle Combat Benzersiz Eşleştirme Kombinasyonları ile RPG Sistemlerini Harmanlıyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Etkileşimli eğlence alanında global bir lider olan Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), oyuncuların kahramanları kullandıkları, üsler kurdukları ve zombi temalı bir ortamda oyunculara karşı (PvP) savaştıkları yeni bir mobil 3’lü eşleştirme aksiyon rol oyunu (RPG) olan Puzzle Combat‘ın dünya genelinde lansmanını duyurdu. Puzzle Combat Zynga’nın iştiraki olan ve Empires & Puzzles hit oyununun ardındaki stüdyo, Helsinki’de yerleşik Small Giant Games tarafından geliştirilmiştir.

Puzzle Combat‘ta oyuncular benzersiz eşleştirme kombinasyonlarını oluşturarak güç artırmalarıyla kendilerini tehlikeli Dread Army’den gelen düşmanlarla savaşırken bulacaklar. Oyuncular, casusları, doktorları, bomba uzmanlarını ve daha birçoğunu kendi yanlarında savaşmak üzere alabilirler ve bunların her biri benzersiz özel saldırıları beraberinde savaşa getirir. Oyuncular ayrıca dökümhaneler, atölyeler, eğitim okulları ve karargah gibi binaları inşa ederek ve yükselterek aşılmaz üsler de tasarlayacaklar.

Puzzle Combat oyunculara bilindik bir 3’lü eşleştirme deneyimi eğlencesi yoluyla en üstün kahraman takımlarını yönetme furyasını sunuyor,” diyor Small Giant Games Yönetici Direktörü Jose Saarniniemi ve ekliyor. “Empires & Puzzles‘ın temel öğelerini yeni, modern savaş temalı oyun tasarımı ile birleştiren Puzzle Combat oyuncuları zombilerle dolu, dinamik, aksiyon dolu, sanal bir dünyaya çeker. Bugünün açıklamasını takiben Puzzle Combat’ın dünya genelinde oyuncuları cezbetmek için tasarlanmış ek temalar ve yükseltilmiş özellikler ile birlikte ilgili oyunculardan oluşan bir topluluğu oluşturmayı bekliyoruz.”

Puzzle Combat oyuncuları dünya genelindeki diğer oyuncular ile PvP savaşlarında eşleştirir. Muharebe hakimiyetine ulaşmak için, oyuncular her biri benzersiz yeteneğe sahip yüzlerce bireyselleştirilmiş güçlü kahramanı çağırabilir ve sahada yükseltmek ve kullanmak için farklı silahları toplayabilirler. Oyuncular ilerlerken, en iyi taktikleri paylaşmak için ittifaklara katılabilirler, kahramanlarını geliştirmek için zorlu ekip etkinliklerinde yarışabilirler, birlikte ilerleyebilirler ve en üstün savaşma kuvvetini oluşturabilirler.

Öne çıkan temel oyun özellikleri:

  • Oyuncuların toplaması ve yükseltmesi için 200’ü aşkın benzersiz kahraman.
  • Benzersiz kombinasyonlardaki benzer karoları eşleştirerek kilidi açılan özel saldırıları içeren hızlı 3’lü eşleştirme aksiyonu.
  • Yeni adamlarınızı kahraman olarak eğitmek, erzak için çiftçilik yapmak, madenlerden metal çıkarmak, kritik savaş araçları üretmek ve daha birçoğu için üs kurma tasarımı.
  • Değerli ödüller ile kapsamlı PvP saldırı sezonları.
  • İşbirliği halinde ittifak oyunu modları, güçlü savaş makinelerini sökmenizi, ekip savaşları halinde rakiplere saldırmanızı ve ekip etkinliklerine hakim olmanızı sağlar.
  • Global ve ittifak sohbetleri gibi sosyal özellikler, oyuncuların taktikler paylaşmalarına ve bir sonraki oyun düzeyine ulaşmak için ekipler oluşturmalarına izin verir.
  • Benzersiz ödüller kazanmak ve diğer oyunculara karşı rekabet etmek için sınırlı süreli olaylar.

Puzzle Combat şimdi ücretsiz olarak iOS ve Android'te sunuluyor.

Daha fazla bilgi için, ziyaret edin: Facebook Twitter Instagram

Zynga, 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü pazar kapanışından sonra illk çeyrek 2021 sonuçları yayınlayacaktır.

Editörün Notu:

Puzzle Combat için destekleyici varlıkları görüntülemek için, lütfen burayatıklayın.

Zynga Inc. Hakkında.

Zynga, oyunlar yoluyla dünyayla bağlantı kurma görevini edinmiş interaktif eğlence alanında global bir liderdir. Bugüne kadar bir milyarı aşkın insanCSR Racing™Empires & Puzzles™Merge Dragons!™Merge Magic!™Toon Blast™Toy Blast™Words With Friends™ ve Zynga Poker™ gibi birçok Zynga oyunu oynamıştır. Zynga’nın oyunları 150’yi aşkın ülkede sunulmakta ve dünya genelinde sosyal platformlar ile mobil cihazlar üzerinden oynanabilmektedir. 2007'de kurulan şirketin genel merkezi San Francisco'da olup, ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Hindistan, Türkiye ve Finlandiya'da konumları bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.zynga.com adresini ziyaret edin veya Zynga'yı Twitter, Instagram, Facebook veya Zynga blog'u üzerinden takip edin.

İLERİYE DÖNÜK BEYAN

Bu basın açıklaması, diğer hususlar yanında Puzzle Combat lansmanı ile ilgili, lansmanı, oyuncular tarafından alınması ve benimsenmesi, oyun özellikleri ve öne çıkan noktalar ve genel büyüme fırsatları dâhil olmak üzere beklentilerimize ilişkin ileriye dönük beyanlar içermektedir. İleriye dönük beyanlar sıklıkla “olacak”, “planlanan”, “istenen”, “beklenen”, “inanılan”, “hedef”, “beklemek” gibi kelimeler içerir ve gelecek zaman ifadeli beyanlar genellikle ileriye dönüktür. Bu tür ileriye dönük beyanlarda belirtilen konularda elde edilecek başarı, ciddi risk, belirsizlik ve varsayımlar içermektedir. Bu bültenin yayınlandığı tarihte mevcut olan bilgilere dayanan bu tür ileriye yönelik beyanlara gereğinden fazla itibar edilmemelidir. Söz konusu beyanları güncelleştirmek için bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu riskler, belirsizlikler ve varsayımlar hakkında daha fazla bilgi http://investor.zynga.com adresindeki Yatırımcı İlişkileri web sitemizden veya SEC’nin www.sec.gov adresindeki web sitesinden elde edilebilecek resmi Menkul Kıymetler Komisyonu’na (“SEC”) verdiğimiz dosyalarımızın kopyalarında daha detaylı olarak açıklanmaktadır veya açıklanacaktır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52406586/en

İletişim Bilgileri

Zynga Media İletişim Bilgileri: Jenny Taylor jetaylor@zynga.com | (310) 849-0648

Linda Chung lchung@zynga.com | (917) 226-8550

 

Kaynak: Zynga