Zynga 2019 Üçüncü Üç Aylık Dönem Mali Sonuçlarını Duyuruyor


Zynga 2019 Üçüncü Üç Aylık Dönem Mali Sonuçlarını Duyuruyor

Zynga Tarihinde En Yüksek Üç Aylık Gelir ve Rezervasyon Bildiriliyor

Yıldan Yıla %67'e Varan Artışla Yaratılan 69 Milyon $'lık İşletme Nakit Akışı

Tüm Yıl Beklentisini Artırıyor – 2019'da En Hızlı Büyüyen Halka Açık Oyun Şirketlerinden Biri

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) bugün yönetimin 3Ç 2019 Üç Aylık Kazanç Mektubunu Yatırımcı İlişkileri web sitesine vermesiyle 30 Eylül 2019 ile biten üçüncü üç aylık döneme ilişkin mali sonuçlarını yayımladı. Lütfen ekli Üç Aylık Kazanç Mektubuna bakın veya mektuba erişmek için http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results adresini ziyaret edin.

“3Ç'te, Zynga tarihindeki en iyi üç aylık gelir ve rezervasyonlarımıza ulaştık. Performansımız, canlı hizmetler genelinde özellikle Empires & Puzzles ve Merge Dragons!'dan elde edilen rekor üç aylık dönemler olmak üzere güçlü bir momentum ile desteklenmiştir. Ayrıca, kısa bir süre önce lansmanı yapılan başlıklar Game of Thrones® Slot Casino ve Merge Magic! harika başlangıçlar yapıyorlar. Artan yönlendirmemiz ile, Zynga 2019'da en hızlı büyüyen halka açık oyun şirketlerinden bir olmuştur,” diyor Zynga İcra Kurulu Başkanı, Frank Gibeau.

Zynga yönetimi ayrıca bugün Pasifik Saati ile öğleden sonra 2:30’da (öğleden sonra 5:30 Doğu Saati) şirketin sonuçlarını görüşmek için bir konferans araması da düzenleyecek. Arama sırasında sorular sorulabilir ve Zynga mümkün olduğunca çok sayıda soruya yanıt verecek.

Konferans aramasına http://investor.zynga.com adresinden – aramadan sonra web sitesi vasıtası ile bunu tekrar gösterimi mevcut olacak – veya aşağıdaki konferans arama numarası vasıtası ile erişilebilir:

  • Ücretsiz Arama Numarası: (800) 537-0745
  • Uluslararası Arama Numarası: (253) 237-1142
  • Konferans Kimliği: 7568396

Zynga Inc. Hakkında.

Zynga, oyunlar yoluyla dünyayla bağlantı kurma görevini edinmiş interaktif eğlence alanında global bir liderdir. Bugüne kadar bir milyarı aşkın insan CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ ve Zynga Poker™ gibi birçok Zynga oyunu oynamıştır. Zynga’nın oyunları 150’yi aşkın ülkede sunulmakta ve dünya genelinde sosyal platformlar ile mobil cihazlar üzerinden oynanabilmektedir. 2007’de kurulan şirketin genel merkezi San Francisco’da olup ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Hindistan, Türkiye ve Finlandiya’da ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için, www.zynga.com adresini ziyaret edin veya Twitter ve Facebook üzerinden Zynga’yı takip edin.

Editörün Notu

Zynga oyunları için B-rulo çekimini ve ana sanatını indirmek için, lütfen ziyaret ediniz: https://bit.ly/2IOcaej

İletişim Bilgileri

Yatırımcı İlişkileri:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

Basın:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

 

Kaynak: Zynga Inc.