VOOPOO, Ünlü Grafiti Sanatçısı ile Dünyanın En Büyük Elektronik Sigara Grafitisini Yaratıyor

11 Mayıs 2022, 11:30 UTC

VOOPOO, Ünlü Grafiti Sanatçısı ile Dünyanın En Büyük Elektronik Sigara Grafitisini Yaratıyor

LONDRA--(BUSINESS WIRE)-- Spark Your Life adlı şarkının yayınlanmasının ardından, önde gelen bir e-sigara markası olan VOOPOO, dünyaca ünlü grafiti sanatçısı Woskerski’yi etkileyici grafiti sanatı ile Londra’da görsel bir sokak sanatı şöleni yaratmaya davet ederek sınırları yeniden zorladı.

Bu basın bülteni multimedya içermektedir. Tüm sürümü buradan görüntüleyin: https://www.businesswire.com/news/home/20220509006281/en/

Binlerce kişinin şahit olduğu dev sonsuzluk sembolünün ∞ yaratılışı

Dünyaca ünlü bir e-sigara markası olarak VOOPOO, marka sembolü ∞’nin çağrışımına uygun olarak yenilik arayışını asla durdurmadı, sürekli olarak yeni çapraz işbirlikleri başlattı ve endüstri trendlerine öncülük etti. Bu kez, VOOPOO markası, sanat ve marka imajı arasında mükemmel bir denge kuran ve tüketicilere farklı, yenilikçi bir deneyim getiren tanınmış grafiti sanatçısı Woskerski ile yapılan işbirliği sayesinde çok modernist bir tarzda benzersiz bir şekilde sunuldu.

VOOPOO marka sembolü ∞ üzerine çalışan sanatçı Woskerski, VOOPOO’nun buharları mükemmel bir şekilde entegre eden yeni ürünü Argus GT 2 ve marka sembolüne odaklanarak devasa bir grafiti yaratmak için olağanüstü yaratıcılığını gözler önüne serdi. Bu arada, Londra’daki Leake Street Tüneli’ne tamamen dahil edildi ve çok karakteristik bir enerji ve çekicilik ortaya çıktı. Yaratım sürecine tanık olmak için binlerce insanın ilgisi çekildi ve birçok İnternet ünlüsü VOOPOO hayranlarıyla etkileşim kurmak için canlı yayın başlattı.

Trendleri belirleyen kişiler ve kullanıcılar hep birlikte ∞ sembolünü viral hale getiriyor

Spark Your Life ve daha fazlası. Ürünleri tüm dünyada çok beğenilen VOOPOO’nun ikonik marka sembolü de kullanıcıların kalplerinde derinden kök salıyor. Londra’daki sonsuzluk sembolünün dev grafitisine ek olarak, başka bir sanatçı da yakın zamanda Endonezya’nın Jakarta kentindeki Kalijodo Park’ta çok sayıda Endonezyalı hayranın ilgisini çeken VOOPOO dev sonsuzluk sembolünün grafitisini oluşturmaya başladı. Daha da şaşırtıcı olan ise, sosyal medya platformu TikTok ve Endonezya’daki VOOPOO Hayranları kulübü uygulamasında, binlerce İnternet ünlüsü ve kullanıcısı kendi yarattıkları sonsuzluk sembolünü yayınlıyor ve VOOPOO ürünlerini ve resimlerini sergileyerek markaya olan sevgilerini gösteriyorlar.

Bu yıl Spark Your Life şarkısının yayınlanmasından TikTok Challenge’ın başlatılmasına ve Birleşik Krallık ve Endonezya’da sonsuzluk sembolü grafitisine kadar, VOOPOO sınırları aşmaya ve dünya çapında e-sigara sektöründe lider trend belirleyici olmaya devam etti. VOOPOO’nun gelecek büyük hamlelerini dört gözle bekliyoruz.

Bu duyurunun resmi ve yetkili sürümü orijinal kaynak dildeki metindir. Çeviriler yalnızca kolaylık amacıyla sunulur ve hukuki olarak bağlayıcı olması amaçlanan metnin tek sürümü olan kaynak dildeki metinle çapraz referans yoluyla ilişkilendirilmelidir.

Kaynak belgeyi businesswire.com'da bulabilirsiniz: https://www.businesswire.com/news/home/20220509006281/en/

İletişim

Nical Zhang E-posta: nical.zhang@voopootech.com Telefon: +86 16635003093

 

 

Kaynak: Shenzhen Woody Vapes Technology

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.