Dolar
13.57
Euro
15.37
Altın
1,778.83
ETH/USDT
4,731.40
BTC/USDT
57,214.00
BIST 100
1,809.65

SIGNA Sports United, Aralık 2021 için Konferans Katılımlarını Açıkladı

SIGNA Sports United, Aralık 2021 için Konferans Katılımlarını Açıkladı

BERLİN--(BUSINESS WIRE)-- Dünyanın önde gelen spor e-ticaret ve teknoloji platformu SIGNA Sports United (“SSU” veya “Şirket”) bugün, liderlik ekibinin Aralık 2021'de aşağıdaki yatırımcı konferanslarına katılacağını duyurdu.

Exane BNP Paribas Açıkhava Konferansı, 1 Aralık. İcra Kurulu Başkanı Stephan Zoll ve Mali İşler Başkanı Alexander Johnstone saat 10:00 ET'de şömine başı sohbetine katılacak ve yönetim yatırımcı toplantılarına katılacak.

UBS Küresel TMT Konferansı, 6 Aralık. İcra Kurulu Başkanı Stephan Zoll ve Mali İşler Başkanı Alexander Johnstone saat 10:00 ET'de şömine başı sohbetine katılacak ve yönetim yatırımcı toplantılarına katılacak.

Citi Küresel Tüketici Konferansı, 7 Aralık. Yönetim yatırımcı toplantılarına katılacaktır.

Şömine başı sohbetlerine erişmek ve yönetimle bir toplantı talep etmek için lütfen ev sahibi firmalardaki satış temsilcinizle iletişime geçin.

SIGNA Sports United Hakkında:

Almanya, Berlin merkezli SIGNA Sports United, 7 milyondan fazla aktif müşterisi ve yıllık 500 milyona yakın web mağazası ziyaretçisiyle Bisiklet, Tenis, Doğa Sporları ve Takım Sporlarında lider bir küresel spor e-ticaret ve teknoloji platformudur. SIGNA Sports United, Wiggle, Chain Reaction Cycles, Fahrrad.de, Bikester, Probikeshop, Campz, Addnature, Tennis-Point, TennisPro, Outfitter gibi ikonik web mağazası markalarını bir araya getiriyor. 1.000'den fazla marka ortağı, 500'den fazla bağımsız çevrimdışı perakendeci ve 15 milyondan fazla dijital spor topluluğu üyesi platformuna bağlı durumdadır.

Daha fazla bilgi için: www.signa-sportsunited.com.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Basın İletişim Erin Classen Allison + Partners erin.classen@allisonpr.com +1 202 756 7246
Yatırımcılar İletişim Matt Chesler, CFA Allison + Partners matt.chesler@allisonpr.com +1 646 809 2183

 

Kaynak: SIGNA Sports United

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.