Dolar
13.46
Euro
15.26
Altın
1,834.53
ETH/USDT
2,525.80
BTC/USDT
35,814.00
BIST 100
2,011.16

LightCON Yeni Oyun Rise of Stars (ROS) için Küresel Ön Kayıt Açtı

LightCON Yeni Oyun Rise of Stars (ROS) için Küresel Ön Kayıt Açtı

  • Yeni oyun Rise of Stars (ROS) için küresel ön kayıt 13 Ocak'ta başladı
  • WEMIX üzerinde geliştirilen SF 4x strateji oyunu
  • Ön kayıt etkinliklerine ve NFT ön satışına başlandı

 

SEONGNAM, Güney Kore--(BUSINESS WIRE)-- WEMADE MAX'ın (Co-CEO'ları: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730) bir yan kuruluşu olan LightCON tarafından geliştirilen yeni bir mobil oyun olan Rise of Stars (ROS) için küresel ön kayıt , ayın 13'ünde (Perş.) açıldı.

ROS, WEMIX platformunda piyasaya sürülen ilk 4x blockchain oyunudur. Uçsuz bucaksız evrende geçen bu oyun, özenle tasarlanmış savaş gemileri ve gezegenler içeriyor.

Oyuncular, gerçek zamanlı büyük kapsamlı savaşla güçlerini genişletmek için stratejiler geliştirmenin yanı sıra, rakiplerine saldırmak ve galaksideki zengin kaynakları içeren gezegenleri bulmak için mücadelenin tadını çıkarabilirler.

ROS özellikle yeni bir oyun jetonu olan 'Silthereum'u ve NFT'nin kullanıldığı 'Warship Carrier'ı sağlayacak.

Silthereum, oyun kaynakları olan ve yalnızca Warship Carrier aracılığıyla çıkarılabilen 'Silther Parçacıkları' takasıyla elde ediliyor.

Silther Parçacıkları, kullanıcılar arasında yağmalama yoluyla da elde edilebildiğinden, kaynakları güvence altına almak için şiddetli bir mücadele yaşanması bekleniyor.

Küresel ön kayıt, Kore ve Çin vb. hariç tüm küresel bölgelerde Google Play ve Apple App Store‘da geçerlidir.

Küresel ön kayıt açılışını kutlamak için bir dizi etkinlik ve ROS NFT ön satışı başlatılacak.

İlki bir airdrop etkinliği. Ön kayıta katılan ve resmi ROS Twitter hesabında katılımlarını doğrulayanlar arasından, 100.000 kullanıcı toplam 1 milyon Silthereum jetonu kazanmak için kura ile seçilecek.

Ayrıca, tüm ROS NFT alıcılarına ve resmi topluluk etkinliği katılımcılarına kura ile yaklaşık 1,2 milyon Silthereum tokeni sağlamak için bir etkinlik düzenlenecek.

Eşsiz özelliklere sahip Warship Carrier, NFT uygulaması aracılığıyla önceden satılmaktadır. WEMIX müzayede etkinlik sayfasında rastgele kutu formatında satışa sunulacaktır. Ön satış, ilki 27 Ocak-3 Şubat ve ikincisi 10-17 Şubat olmak üzere iki kez yapılacaktır.

ROS, bu yılın ilk çeyreğinde 'ROS on WEMIX' ile küresel bazda hizmet vermeye başlayacak.

- Rise of Stars YouTube linki: https://youtu.be/nRwgDjGZCaM

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52560806/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

LightCON için Wemade Co., Ltd. Young Ahn +82-2-3709-2065 ay2000@wemade.com

 

Kaynak: LightCON

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.