Euro
10.33
Dolar
8.63
BIST 100
1,428.11
Altın
1,807.96

Andersen Global Surinam'daki Hukuk Firmasının Katılımıyla Karayipler'deki Genişlemesini Sürdürüyor

Andersen Global Surinam'daki Hukuk Firmasının Katılımıyla Karayipler'deki Genişlemesini Sürdürüyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Karayipler'deki hızlı genişlemesini sürdürürken, organizasyonun hukuk kabiliyetlerini daha da güçlendirerek, Surinam'daki varlığına Paramaribo'da yerleşik hukuk firması Van Dijk-Silos ile yaptığı bir İş Birliği Anlaşması yoluyla derinlik katmaktadır.

Dr. Jennifer Van Dijk-Silos tarafından 20 yılı aşkın bir süre önce kurulan ve Yönetici Ortak Nailah Van Dijk tarafından yönetilen tam hizmet yelpazesini sunan hukuk firması 10'u aşkın uzmana sahiptir ve ticari hukuk, istihdam hukuku, aile hukuku ile birlikte uluslararası, özel ve genel hukukta hizmetler sunarak medeni hukukun tüm alanlarına kapsamlı biçimde odaklanmaktadır.

“Müşteri hizmetimiz, güvenilirliğimiz ve konu uzmanlığımızdan gurur duyuyoruz” diyor, Yönetici Ortak Nailah Van Dijk ve ekliyor. “Andersen Global ile iş birliğimiz, müşterilerimize sınıfının en iyisi çözümleri sağlamamıza ve sadece bölgesel değil, global ölçekte de kapsam ve hizmet kabiliyetlerimizi genişletmemize olanak sağlayacaktır.”

“Van Dijk-Silos, Karayipler'deki genişlememize başka bir boyut katıyor ve bu önemli pazardaki varlığımızı daha da güçlendiriyor” diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “Nailah ve ekibi, müşteriyle ilgilenme söz konusu olduğunda en yüksek profesyonel standartları sergiliyor ve şeffaflık ve bağımsızlığı vurguluyorlar. Onları global stratejimize entegre ederken bu bölgede platformu ve grubun kabiliyetlerini genişletmek için birlikte çalışabileceğimize olan güvenim tam.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 183’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global