Euro
8.62
Dolar
7.30
BIST 100
1,060.59
Altın
2,033.64

Andersen Global Namibya'ya Giriyor; Afrika'daki Varlığını Genişletmeye Devam Ediyor

Andersen Global Namibya'ya Giriyor; Afrika'daki Varlığını Genişletmeye Devam Ediyor

 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Namibya’nın en büyük hukuk firmalarından biri olan Dr Weder, Kauta & Hoveka Inc ile bir iş birliği anlaşmasını duyurdu. Andersen Global’in Güney Afrika'daki varlığı Güney Afika, Zambiya, Botsvana, Zimbabve, Ruanda, Mauritius ve şimdi Namibya'daki katılımlar dahil olmak üzere bu yıl önemli ölçüde büyümüştür – Namibya global kuruluşun varlık göstereceği Afrika'daki 17. ülkedir.

Namibya'da 70 yılı aşkın bir süredir hukuk alanında faaliyet göstermeye ilişkin derin kökleriyle, Dr Weder, Kauta & Hoveka Inc. Windhoek, Ongwediva, Swakopmund ve Grootfontein'deki ofisleri ile Namibya genelinde 100'ü aşkın hukuk uzmanına ve 19 Partnere sahiptir.

“İşimizin özünde, ilişki odaklıyız ve davranışlarımızın farkındayız” diyor, Dr Weder, Kauta & Hoveka Inc. Ofis Yönetici Direktörü André Swanepoel ve ekliyor. “Müşterilerimize sınıfının en iyi hizmeti sağlamak için şeffafız ve kararlıyız ve değerlerimizin güçlü biçimde uyum sağladığı Andersen Global uluslararası kuruluşundaki firmalarla iş birliği yapmaktan dolayı mutluyuz.”

Dr Weder, Kauta & Hoveka Inc. dava süreçleri, işgücü hukuku, ticaret kanunu, kurumsal hukuk, vergi hukuku ve devir alanlarında bireylere, ailelere ve kurumsal müşterilere yasal hizmetleri sağlar.

“Namibya büyüme ve ekonomik gelişim konusunda benzersiz bir pozisyondadır, bu nedenle Afrika stratejimiz için ve global olarak genişlemeyi sürdürürken çok önemlidir” diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “André ve ekibi, kesintisizlik ve yönetim değerlerimizi paylaşırlar ve onlarla Namibya'da yakın biçimde çalışmayı umuyoruz.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4.500’ü aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 151’den fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global