Euro
9.50
Dolar
7.81
BIST 100
1,330.98
Altın
1,839.90

Andersen Global Barbados'ta Ek İş Ortağı Firmayı Bünyesine Katıyor

Andersen Global Barbados'ta Ek İş Ortağı Firmayı Bünyesine Katıyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, organizasyonun Karayipler bölgesinde örnek bir hizmet oluşturmaya yönelik bağlılığını daha da pekiştirerek, iş birliği yapılan firma Tailored Tax Solutions’un katılımıyla Barbados’ta genişlemesini sürdürüyor.

2015’te kurulan Tailored Tax Solutions, Ofis Yönetici Direktörü Dominique Pepin tarafından yönetiliyor. Beş uzmandan oluşan ekip, şirketler ve bireylerle çalışır ve vergi danışmanlığı, vergi uyumu ve göçmenlik konularında uzmanlaşmıştır. Barbados’ta hizmetler sunmaya ek olarak, firma ayrıca Antigua, Dominica, Grenada, St. Kitts, St. Lucia ve St. Vincent’teki müşterilere de hizmetler sunmaktadır.

“Eski bir Arthur Andersen üyesi olarak, sınıfındaki en iyi hizmet ve yönetim, kariyerimin başında benimsediğim iki değerdi ve aynı değerler firmamızın başarısının temellerini oluşturuyor,” diyor Dominique ve ekliyor. “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyan özel bir yaklaşım sunmak ilk önceliğimizdir ve değerlerimizi paylaşan uzmanlar ile birlikte çalışmak bizim için önemlidir,” diyerek sözlerine devam eden Dominique şöyle bitiriyor. “Anderson Global ile iş birliğimiz Barbados’ta buradaki ekibimizi ve hizmet sunumlarımızı daha da geliştirerek, daha kapsamlı, sınır ötesi ve kesintisiz çözümleri sunmamıza imkân tanıyacak.”

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz şunları ekliyor, “Dominique ve ekibiyle iş birliğimiz Barbados’taki kabiliyetlerimizi geliştiriyor ve Karayipler’deki konumlarımız ile daha kesintisiz bir tarzda entegrasyonda bir sonraki adımı teşkil ediyor. Bu, şimdi kapsamlı vergi ve hukuki kabiliyetlere sahip olduğumuz diğer bir ülkedir. Karayipler’deki platformumuzu geliştirmeye devam etmeyi bekliyoruz ve önemli hizmet alanlarını ve liderliği eklemeye devam ederken, bir araya getirdiğimiz mükemmel ekip konusunda son derece iyimserim.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 215’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global