Dolar
13.57
Euro
15.36
Altın
1,779.75
ETH/USDT
4,742.70
BTC/USDT
57,199.00
BIST 100
1,809.65

Silver Lake, Grupo BC'nin Satın Alımını Tamamladı

Silver Lake, Grupo BC'nin Satın Alımını Tamamladı

 

MADRİD & LONDRA--(BUSINESS WIRE)-- Teknoloji yatırımında dünya lideri Silver Lake ve İberya ve Latin Amerika'da finans sektörünün önde gelen Mortgage yönetimi, yasal ve dijital hizmet sağlayıcısı Grupo BC, bugün Silver Lake'in L-GAM’den Grupo BC'nin çoğunluk hissedarlarından hisselerinin %100'ünün satın alımını tamamladığını duyurdu. Silver Lake'in 19 Ekim 2021'de duyurulan yatırımı, grubun finansal kurumlara sunduğu entegre teklifin önemli bir parçası olan İspanya'nın önde gelen dijital mortgage danışmanı iAhorro'nun satın alınmasını da içeriyor.

Silver Lake'in yatırımı, Grupo BC’nin kurucu hissedarlarıyla ve yönetim ekibiyle birleştiğinde Grupo BC'nin ve iAhorro'nun çözüm yelpazesini güçlendirmek ve genişletmek için daha fazla ürün geliştirmeyi ve yönetimin şirketin yazılım ve veri analitiği yeteneklerini geliştirmeye odaklanmasıyla tutarlı olarak öncü dijital inovasyon geçmişini sürdürmeyi amaçlıyor ve müşteri odaklı çözümleri ve sürekli organik ve inorganik büyümeyi teşvik ediyor.

Silver Lake Hakkında

Silver Lake, yönetimi altında 88 milyar dolardan fazla birleşik varlıkları ve bağlı sermayesi ile Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da bulunan profesyonellerden oluşan bir ekip ile önde gelen bir küresel teknoloji yatırım şirketidir. Silver Lake'in portföy şirketleri toplu olarak yılda 221 milyar dolardan fazla gelir elde etmekte ve dünya çapında 526.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Silver Lake ve portföyü hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin. http://www.silverlake.com.

L-GAM Hakkında

L-GAM, 2013 yılında profesyonelleri tarafından Princely House of Liechtenstein ve diğer büyük Avrupalı, Asyalı ve Amerikalı ailelerle ortaklaşa kurulmuş uluslararası bir yatırım şirketidir. Eşsiz ve farklılaştırılmış iş modeli, Avrupa çapında oldukça tanınmış KOBİ'lerle ortaklaşa uzun vadeli, endüstriyel benzeri bir yatırım odağına dayanmaktadır. L-GAM hakkında daha fazla bilgi için lütfen l-gam.com adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Silver Lake için:
İspanya: Paula Bonet, 
paula.bonet@edelman.com, +34 629 814 440
Uluslararası: Jess Gill, Edelman Smithfield, 
silverlakemedia@edelman.com, +44 (0)7980 684 247

Kaynak: Silver Lake

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.