Euro
9.78
Dolar
8.11
BIST 100
1,369.94
Altın
1,768.70

PicsArt En Son Küresel Genişleme Hamlesinde İngiltere Merkezini Açtı

PicsArt En Son Küresel Genişleme Hamlesinde İngiltere Merkezini Açtı

 

Bölgedeki Çalışmalara Beğenilen Tasarım Başkan Yardımcısı Liderlik Edecek

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Dünyanın en geniş kreatif platformu olan PicsArt bugün, en yeni ofisinin İngilterede açıldığını duyurdu. Genel merkezi San Francisco’da bulunan, PicsArtın işgücü, Ermenistan’da Yerevan, Los Angeles, Moskova, Pekin, Tokyo ve Hindistan’daki genişleyen ofisleri ve çalışanları ile tüm dünyaya yayılıyor. PicsArt yalnızca geçen yıl çalışan sayısını %36 arttırdı. İngiltere’de yeni bir ofis kurmak PicsArtın tüm dünyada aylık 150 milyondan çok aktif kreatörden oluşan kullanıcı tabanının ihtiyaçlarını karşılama stratejisindeki en yeni hamleyi oluşturuyor.

Bu açıklama, PicsArtın, İngiltere’de yerleşik olan beğenilen tasarımcı Duncan Riley’i kısa süre önce Tasarım Başkan Yardımcısı olarak işe almasını izliyor. Riley bu görevde, Ürün Geliştirme ve Tasarım alanına odaklanacak olan yeni merkezin genişlemesine liderlik yapacak. Riley, Shazam, Skyscanner, Snapchat, NBCUniversal, Viacom, Absolute Radio ve başkaları dahil olmak üzere bir grup lider marka için kreatif ekipler geliştirme ve küresel kullanıcı deneyimleri tasarlama alanında 18 yıldan uzun bir deneyimi beraberinde getiriyor.

PicsArt’ta bizler olanaklı olan en iyi bütünsel kreatör deneyimini geliştirerek herhangi bir kişi ve herkes için günlük duygusal anları mükemmel duruma getirme, tutkularını ifade etme, işlerini geliştirme ve hatta sanat yaratma olanağı sağlıyoruz. Burada PicsArt’taki inanılmaz yetenekler ile çalışmaya başlamaktan ve 2021’de vizyonumuzu desteklemek üzere İngiltere’de yerleşik ekibi büyütmeye başlamaktan heyecan duyuyorum, diye açıklama yaptı Riley.

PicsArt kurucusu ve CEO’su Hovhannes Avoyan bu yeni kuruluş hakkında şunları belirtti: 700’den çok çalışanı bulunan küresel bir zihniyete sahip olan ve bu şekilde işletilen bir şirket olarak hedefimiz tüm dünyadaki PicsArt kreatörlerinin ürünlerimizi çeşitli kullanma tarzlarına en iyi şekilde hizmet etmektir. İngiltere’ye gelmekten memnunluk duyuyoruz ve aktif ve dinamik kullanıcı tabanımız için beraberce muhteşem şeyler oluşturmak üzere yeni üyelere ve onların tüm öngörülerine ve katkılarına hoş geldin diyoruz.

PicsArt tasarım, mühendislik, ürün faaliyetleri, pazarlama, içerik ve daha başka alanlarda yeni İngiltere merkezi için personel almanın yanı sıra uzakta bulunan konumlar dahil diğer küresel bölgelerde de personel alıyor. Başvuruda bulunmak isteyenler halen açık olan görevler hakkında daha fazla bilgi için https://picsart.com/jobs adresini ziyaret edebilir.

PicsArt Hakkında

PicsArt dünyanın 1 numaralı kreatif platformudur ve peş peşe yedi üç aylık dönemde en çok indirilen 20 uygulama arasında yer almaktadır. PicsArt topluluğu her ay şirketin güçlü ve kullanımı kolay düzenleme araçlarını kullanarak milyarlarca görsel öykü yaratmakta, yeniden düzenlemekte ve paylaşmaktadır. PicsArt düzenlemesi serbest olan fotoğraflar, etiketler, arka planlar, şablonlar ve başka şeyler dahil olmak üzere dünyadaki en geniş açık kaynak içerik koleksiyonunu bir araya getirmiştir. PicsArt 30 dilde ücretsiz olarak ve iOS, Android ve Windows cihazlarında bir abonelik şeklinde elde edilebilir. PicsArt, Sequoia Capital, DCM Ventures, Insight Partners ve Siguler Guff & Company tarafından desteklenmektedir. Uygulamayı İndirin veya daha fazla bilgi için picsart.com veya picsart.com/brands/ adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Kristin Tinsley, Pazarlama İletişimleri Direktörü press@picsart.com

 

Kaynak: PicsArt