Euro
9.79
Dolar
8.12
BIST 100
1,368.55
Altın
1,768.01

Instabase Kıta Avrupasına doğru Genişlemeye liderlik etmeye Datadog’tan Onur Aksoy’u Atadı

Instabase Kıta Avrupasına doğru Genişlemeye liderlik etmeye Datadogtan Onur Aksoyu Atadı

Aksoy, Instabase platformuna artan talebi karşılamak için Instabase’in küresel genişlemesini hızlandıracak.

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Modern iş uygulamaları oluşturmak için önde gelen platform olan Instabase Onur Aksoy’un Satış Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Orta ve Güney Avrupa’da kanıtlanmış bir satış lideri olan Aksoy, Instabase’in DACH, Benelüks ve Güney Avrupa bölgelerinde genişlemesine liderlik edecek ve bu bölgelerde tüm satış çalışmalarını denetleyecek.

Aksoy bize Orta Avrupa Bölgesel Başkan Yardımcısı olarak hizmet verdiği Datadog’dan katıldı. Aksoy konu ile ilgilenen ilk kişi olarak Datadog’un Orta Avrupa dahilinde genişlemesinden ve Datadog’un hızla büyüyen SaaS gelirinden sorumlu oldu. Aksoy, Datadog’dan önce AppDynamics’te Orta Avrupa Bölge Yöneticisi olarak hizmet vererek Almanya ve Benelüks içindeki satışlara liderlik etti.

Instabase Kurucusu ve CEO’su Anant Bhardwaj, “Onur’un Orta ve Güney Avrupa’da satış ekiplerine liderlik etme konusundaki derin deneyimi DACH, Benelüks ve Güney Avrupa pazarlarında genişlememizi hızlandıracak ve platformumuza küresel ölçekte artan talebi karşılamamızı sağlayacaktır”, dedi. “Dünyanın en büyük şirketlerinin daha çoğu ile iş ortaklıkları geliştirmeyi ve yeni pazarlarda ilave etkiler ortaya çıkarmayı umuyoruz.”

Onur Aksoy, “DACH, Benelüks ve Güney Avrupa içinde satış ve genişleme çalışmalarına liderlik etmek üzere Instabase’e katılmaktan heyecan duyuyorum”, dedi. “Instabase, işletmelerin iş uygulamaları oluşturma ve tüketme yollarını kökten değiştirmek için görülmemiş bir fırsata sahiptir ve Instabase bunu yaparken müşterilere muazzam bir değer sağlayabilir. Pazar genişlememiz bu değeri DACH, Benelüks ve Güney Avrupa pazarlarındaki müşterilere kazandırmamızı sağlayacak ve daha fazla müşterinin Instabase’i kullanarak en zor sorunlarını çözümlemesine yardımcı olacaktır.”

INSTABASE HAKKINDA

Instabase, Inc., işletmelerin belgelerde kapana kısılmış durumdaki karmaşık verileri ortaya çıkarmasına olanak veren, modern iş uygulamaları oluşturmak ve tüketmek için önde gelen platformdur. Genel merkezi San Francisco’da bulunan Instabase’in müşterileri arasında ABD’deki en büyük on bankanın üçü bulunmaktadır ve son iki yılda %300’ün üzerinde, çok hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Şirket Greylock Partners, NEA, Andreessen Horowitz, Index Ventures, Spark Capital, Tribe Capital, Original Capital, SC Ventures ve Glynn Capital gibi önde gelen yatırımcılar tarafından desteklenmektedir. Instabase hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen press@instabase.com adresinden bizim ile iletişime geçin.

İletişim Bilgileri

Medya İlişkileri Sumeet Gajri Instabase press@instabase.com

Kaynak: Instabase, Inc.