Dolar
17.96
Euro
18.25
Altın
1,777.85
ETH/USDT
1,897.80
BTC/USDT
24,115.00
BIST 100
2,857.18

Egon Zehnder, Rachael De Renzy Channer'ı Küresel Sürdürülebilirlik Başkanı Olarak Atadı

Egon Zehnder, Rachael De Renzy Channer'ı Küresel Sürdürülebilirlik Başkanı Olarak Atadı

Yeni oluşturulan rol, ilk beş küresel yönetici arama ve liderlik danışmanlığı firmasındaki ilk resmi sürdürülebilirlik lideri atamalarından birini işaret ediyor

ZÜRİH --(BUSINESS WIRE)-- Rachael De Renzy Channer, dünyanın önde gelen liderlik danışma firması Egon Zehnder'in Küresel Sürdürülebilirlik Başkanı olarak atandı.

Londra merkezli De Renzy Channer, son üç yıldır Egon Zehnder'deki küresel Sürdürülebilirlik Uygulama Grubuna liderlik ederek, dünyadaki kuruluşların kültürlerini, ekiplerini ve liderlerini geliştirerek iyilik için güç olmalarına yardımcı oldu.Firmanın organizasyonlarındaki sürdürülebilirlik durumu hakkında dünya çapında yüzlerce lideri araştıran son sürdürülebilirlik raporuna eş yazarlık yaptı. Egon Zehnder'e katılmadan önce De Renzy Channer, Schneider Electric de dahil olmak üzere birçok şirkette stratejiye öncülük etti. Kariyerinin başlarında, 12 yıl boyunca İngiliz Ordusunda görev yaptı ve askeri kariyerinin büyük bir bölümünü liderlik ve kalkınma üzerine odaklanarak geçirdi.

Egon Zehnder CEO'su Edilson Camara, "Şirketimiz yıllardır daha sürdürülebilir bir dünya yaratmaya kendini adamıştır ve Rachael, Şirketimizin daha iyi bir dünya için liderlik olan amacına daha fazla görünürlük, uyum ve bağlılık getirecektir" dedi.

De Renzy Channer, Küresel Sürdürülebilirlik Başkanı olarak rolünde, Egon Zehnder'in bölgeselden küresel sürdürülebilirlik girişimlerine, DEI dönüşümünü yönlendirmeye ve paylaşılan dünyamızı iyileştirmek için diğer kuruluşlarla bağlantı kurmaya kadar uzanan etki çabalarına liderlik edecektir. “Egon Zehnder, diğer birçok kuruluş gibi sürdürülebilirlik yolculuğunda. Kendi ilerlememizin, önce gelmesi gereken zihniyet ve motivasyondaki bir değişiklikle derinden bağlantılı olduğunu öğreniyoruz "diyor De Renzy Channer ve ekliyor: “Sürdürülebilirlik asla kutuları işaretlemekle ilgili değil, daha kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dünya için ilerlemekle ilgilidir. Bu değişim içeriden başlıyor ve bu yeni görevde Firmamızla bu yolculuğa devam etmekten mutluluk duyuyorum .”

Egon Zehnder Hakkında

Egon Zehnder, dünyanın önde gelen liderlik danışmanlık firmasıdır ve liderlere karmaşık soruları insani yanıtlarla yönlendirme konusunda ilham verir. Kuruluşların liderlik zorluklarının kalbine inmelerine yardımcı oluyoruz ve liderlerin gerçek varlıklarını ve amaçlarını anlamalarına yardımcı olmak için dürüst geri bildirim ve içgörüler sunuyoruz. 62 ofis ve 35 ülkedeki 560 danışmanımız, Firma'nın tüm gücünü her zaman her müşteriye sunmak için coğrafyalar, endüstriler ve işlevler arasında sorunsuz bir şekilde işbirliği yapan eski endüstri ve işlevsel liderlerdir.

Birlikte liderlik yoluyla insanları, kuruluşları ve dünyayı dönüştürebileceğimize inanıyoruz.

Daha fazla bilgi için ziyaret  edin egonzehnder.com ve bizi takip edin LinkedIn ve Twitter.

İletişim

Stacy Drumtra, Küresel Pazarlama Eş Lideri
stacy.drumtra@egonzehnder.com | T: +1 312 805 6736

Martin Klusmann, Küresel Pazarlama Eş Lideri
martin.klusmann@egonzehnder.com | T: +49 1702360101

 

Kaynak: Egon Zehnder* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.