Castles Technology Dünyada Mobil Ödeme Cihazları için En Son Güvenlik Standardına Ulaşan İlk Şirket Oldu

Castles Technology Dünyada Mobil Ödeme Cihazları için En Son Güvenlik Standardına Ulaşan İlk Şirket Oldu

PARİS--(BUSINESS WIRE)-- Dünyanın önde gelen ödeme çözümleri sağlayıcılarından Castles Technology, bugün, tüccarlar için yeni Saturn 1000F2 mobil ödeme çözümünün, PCI PTS V6 Android 9 sertifikasını alan ilk çözüm olduğunu duyurdu.

PCI Security Standards Council tarafından verilen bu sertifika, ödeme işlemleri sırasında fiziksel tahrifatı ve kart verilerini tehlikeye atabilecek kötü amaçlı yazılımların eklenmesini önlemek için ödeme cihazları için daha sağlam güvenlik kontrolleri gerektirerek kart sahiplerinin ödeme verileri için en güçlü korumayı sağlar.

Group CCO Castles Technology'den Jean-Philippe Niedergang, "Müşterilerimize en son Ödeme Kartı Endüstrisi standardı Android 9'u sunmaktan gurur duyuyoruz, bu da Castles Technology'nin yenilik ve güvenli ödemelerdeki liderliğini teyit ediyor" dedi. “PCI PTS V6 Android 9 sertifikasını güvence altına almak, Castles Technology'nin küresel ödeme çözümleri sağlayıcısı konumunu daha da güçlendiriyor. İşlem güvenliği, dolandırıcılığı önleme ve en son teknoloji, Castles Technology'de her zaman ana öncelik olmaya devam edecektir. Bu durum DNA'mıza gömülüdür ve güvenilir bir ödeme çözümleri sağlayıcısı olarak temel işlevimizin bir parçasını oluşturur ”diye ekledi Jean-Philippe Niedergang.

Bu küresel sertifika, Castles Technology ödeme terminallerini en ileri güvenlik gereksinimlerine göre konumlandırır ve müşterilerimiz için sunduğumuz teklifin kalitesini gösterir. 6000 mAh pillerden gelen genişletilmiş özerklik, multimedya dokunmatik ekran yetenekleri, kullanıcı dostu arayüz ve son teknoloji endüstriyel barkod tarayıcı ile Android 9 tabanlı çok yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olan Saturn 1000F2 mobil ödeme çözümü, satış noktasında hızlı ödeme imkanı sağlar, üst düzey ihtiyaçları olan perakendeciler dahil. Aynı zamanda bellek kapasitesini de gerçekleştirerek bir ECR uygulamasını verimli bir şekilde çalıştırmayı sağlar. PCI PTS v6 onayı, geleceğe hazır nihai çözümü temsil eder.

Android tabanlı POS'un amacı, müşterilerine hepsi bir arada cihaz aracılığıyla daha fazla hizmet sunmak isteyen tüccarların artan talebini karşılamaktır.

Castles Technology hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://www.castlestech.com/about-us/ 

İletişim

Medya bilgileri
Ana Pereira
contact.emea@castlestech.com 

Kaynak: Castles Technology