Euro
10.11
Dolar
8.30
BIST 100
1,452.28
Altın
1,834.91

Merge Villa'da Hayalinizdeki Evi Tasarlamak İçin Mükemmel Kombinasyonu Oluşturun

Merge Villa'da Hayalinizdeki Evi Tasarlamak İçin Mükemmel Kombinasyonu Oluşturun

 

Lion Studios, yeni mekaniklere ve tasarım elementlerine sahip yepyeni, seçkin bir oyunu piyasaya sürüyor.

 

27 Nisan 2021 -- SAN FRANCISCO -- Lion Studios ve 4Enjoy tarafından piyasaya sürülen, ev tasarımı yapma macerasına sahip bu yeni bulmaca oyununda birleştirin, keşfedin ve tasarlayın. Alice ile büyükannesi ve büyükbabasının, yıkıcı bir tsunaminin harap ettiği aile villalarını hayata döndürmek için mümkün olan her yardıma ihtiyaçları var. Onarımları yapmak için nesneleri birleştirerek faydalı aletlere dönüştürün. Şık süslemeler, renkli desenler ve son moda mobilyalarla eve eşsiz bir görünüm kazandırın. Aile evini onarıp yenilerken gizli hazineleri ortaya çıkarın ve tüylü dostlar sahiplenin. Merge Villa, iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

 

Merge Villa’nin yayincisi Lion Studios, Save The Girl, Mr Bullet, Hooked Inc. ve Slap Kings gibi gözde oyunların ardındaki isim. Lion Studios, Mart 2018'den bu yana 16 oyunu ABD App Store'un Ücretsiz En Popüler listesinde 1 numaraya yükseltti. Geçen yıl boyunca stüdyonun, piyasaya sürdüğü 50'den fazla oyun milyarlarca indirmeye eristi.

 

“Lion Studios ile çalışmak harika bir tecrübeydi. Fikri üretme aşamasından geliştirmeye ve piyasaya sürülme gününe kadar, Merge Villa 'nın tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak için Lion Studios ile çalışırken gerçekten de çok keyif aldık.” - 4Enjoy'un Kurucu Ortağı ve CEO'su Diana Sirenko.

 

4Enjoy; Merge Villa'nın 'birleştir ve yenile tarzı' oynanışına, diğer basit eğlence türündeki bulmaca oyunlarına dair uzmanlığını getirdi. Merge Villa, Lion Studios'un ilk ‘Casual Puzzle’  oyunu olarak studyonun en popüler oyunlar listesinde yer alan ‘Hyper Casual’ ve ‘Hybrıd Casual’ türlerindeki oyunları arasında benzersizliğiyle öne çıkmaktadır.

 

“4Enjoy ile çalışarak bu oyunu hayata geçirmek oldukça keyifliydi. Onlar gibi motivasyonu yüksek ve uyumlu bir takımla çalışmak, oyunun türü ne olursa olsun başarıya giden yolun anahtarıdır.” diye süreci ifade etti Lion Studios Genel Müdürü Nicholas Le “Takımlarımız arasındaki pürüzsüz işbirliği, bir yandan Merge Villa'yı hızlı bir şekilde küresel lansmana taşıyabilmemize olanak tanırken bir yandan da birleştirme türündeki oyunların hayranları için birinci sınıf ve kalıcı bir deneyim sunabilmemizi sağladı.”

 

Tasarım ve yenilemenin birleştirici ustası olun! Bu unutulmaz maceraya bugün ücretsiz olarak başlayın:

      Nesneleri birleştirerek onarım ve yenileme yapmakta, yeni odalar açmakta kullanabileceğiniz çok sayıda eşsiz nesneyi ortaya çıkarın.

      Görevleri tamamlayarak villada ilerleme kaydettikçe heyecanlı bir öyküyü ortaya çıkarın.

      Villanızı lüks mobilyalarla, son moda süslemelerle ve canlı renklerle kişiselleştirmek için sikke ve cevherler toplayın.

      Daha fazla odayı yeniledikçe yeni karakterler ve sevimli evcil hayvanlarla tanışın ve gezinmeleri için onlara yeni şirin yerler inşa edin.

 

Lion Studios hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir sonraki popüler oyun projesinde ekiple nasıl çalışabileceğinizi öğrenmek için şu adresi ziyaret edin: https://lionstudios.cc/jobs/.

 

 

Lion Studios Hakkında

Lion Studios, AppLovin mülkiyetinde olan, oyunlarının dünyanın her yerindeki oyuncular tarafından keşfedilmesini sağlamak için mobil geliştiricilerle birlikte çalışan bir mobil oyun yayıncısıdır. Genel merkezi San Francisco'da bulunan Lion Studios'un büyüme ve ürün yönetimi ekipleri, oyun geliştiricilerinin piyasada öne çıkmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için uzmanlıklarını sunuyor.

 

AppLovin Hakkında

AppLovin’in (Nasdaq: APP) küresel teknoloji platformu, geliştiriciler için işlerini büyütmelerini sağlayacak güçlü, tümleşik çözümler sunuyor. AppLovin geliştiricilerin uygulamalarını pazarlamalarına, gelir elde etmelerine, analiz etmelerine ve yayınlamalarına olanak sağlıyor. Stüdyo, popüler ve kapsamlı içerikler hazırlar ve teknolojisi de bu içerikleri dünyanın yer yerindeki kullanıcılara ulaştırıyor. Dünya çapında birkaç ofisi bulunan AppLovin'in genel merkezi Palo Alto, California'da bulunuyor. Applovin.com adresinden ayrıntıları öğrenin.

 

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52418291/en

 

Basın İletişim:

Samantha Owyang

press@applovin.com