Euro
7.32
Dolar
6.69
BIST 100
89,085.13
Altın
1,584.31

International Swimming League 2019 ABD İkili Karşılaşmaları İçin Bilet Satış Tarihini Açıkladı

Logo

International Swimming League 2019 ABD İkili Karşılaşmaları İçin Bilet Satış Tarihini Açıkladı

• ABD Biletleri 6 Eylül Cuma Günü Satışa Sunulacak

• ABD maçları yerel saatle ös 2:00’da başlıyor

• Bazı Tarih değişiklikleri tüm ABD maçlarının hafta sonlarında gerçekleşmesine  neden oldu

MİLAN --(BUSINESS WIRE)-- International Swimming League, 2019 ABD bilet satışlarının 6 Eylül Cuma tarihinden itibaren başlayacak olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor.

ISL'nin yenilikçi biçimi - canlı eğlencenin yer alacağı- rekabetçi yüzmenin tiyatro değerini maksimize eder. Lig Indianapolis Indiana, IUPUI de Indiana University Natatorium da, 5 Ekim ve 6 Ekim 2019 tarihinde ilk sezonuna başlayacak. Takip eden ikili karşılaşmalar 24 Kasım boyunca her hafta sonu yer alacak ve son olarak 20 Aralık ve 21 Aralık tarihlerinde Las Vegas Mandalay Bay Arena'da şampiyonluk maçı ile sona erecektir.

ISL yarışmalarına katılmak ya da görmek, yeni ve dinamik bir yüzme biçiminin tadını çıkarırken eğlenceli ve heyecan verici bir yol olacak ve aynı zamanda dünyanın en iyi yüzücülerini de göreceksiniz. Bunlar şu yüzücüleri içermektedir: Birleşik Krallık'tan Adam Peaty, ABD'den Katie Ledecky, ABD'den Caleb Dressel, İtalya'dan Federica Pellegrini ve Avustralya'dan Cate Campbell.

2019 sezonunda yedi maç olacak ve şu ABD lokasyonlarından canlı yayınlanacaktır: Indianapolis (IN), Lewisville (TX), College Park (MD) ve Mandalay Bay Las Vegas'ta (NV) büyük final.

Yeni yayın düzenlemeleri nedeniyle ABD karşılaşma tarihleri bir miktar değişmiş ve hafta sonları yer alarak insanların aileleri ve arkadaşlarıyla eğlenmelerini daha da kolaylaştırmıştır.

Her ABD İkili Karşılaşması yerel saatle ös 2'de gerçekleşecektir. Mandalay Bay'deki Büyük Final ise yerel saatle ös 1'de gerçekleşecektir.

Yeni yarışma tarihleri şunlardır:

5-6 Ekim 2019 - IU Natatorium, Indianapolis, ABD
12-13 Ekim 2019 - Aquatic Swimming Complex, Napoli, İtalya
19-20 Ekim 2019 -The LISD Westside Aquatic Center, Lewisville, Texas, ABD
26-27 Ekim 2019 - Duna Area, Budapeşte, Macaristan
16-17 Kasım 2019 - Eppley Recreation Center Natatorium , Maryland, ABD
23-24 Kasım 2019 - London Aquatic Centre, Büyük Britanya
20-21 Aralık 2019 - Mandalay Bay Resort ve Casino, Las Vegas, ABD

ISL - International Swimming League'de dört Amerikan merkezli franchise takımı vardır.

Bunlar arasında GM Jason Lezak'ın yönetimindeki Cali Condors ; GM Tina Andrew yönetiminde New York Breakers; Los Angeles Current’ten GM Lenny Krayzelburg şöyle demektedir: “Ben takımımın, LA Current'in, neler sunabileceği dünyaya göstermek için sabırsızlanıyorum”; ve DC Trident’ten GM Kaitlin Sandeno: “İnsanların yüzmeyi izlemekten zevk aldığına dair kanıtımız var. Platformumuzu yüzücülerimizi ve sporumuzu yükseltmek için kullanabilmek istiyoruz demiştir.

ISL hakkında daha fazla bilgi almak veya bilet almak için 6 Eylül'den itibaren resmi web sitelerine ve sosyal medya platformlarına göz atın.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

ISL
Katy Kachurovska
media@isl.global

 

Kaynak: ISL