Dolar
16.98
Euro
17.49
Altın
1,802.78
ETH/USDT
1,131.40
BTC/USDT
19,771.00
BIST 100
2,404.44

Dünyanın İlk Metaverse Kripto Borsası olan 8V.com, haziran ayında küresel çapta genişliyor ve ücretsiz airdrop etkinlikleri düzenliyor

Dünyanın İlk Metaverse Kripto Borsası olan 8V.com, haziran ayında küresel çapta genişliyor ve ücretsiz airdrop etkinlikleri düzenliyor

RICHMOND HILL, Ontario --(BUSINESS WIRE) -8V.com, ağırlıklı olarak Güney Asya odaklı metaverse kripto borsası, 3 ayda sıfırdan 150.000 kullanıcıya çıktı. Platform, her saat binlerce işlemi işleyerek, kullanıcıların yüksek verimlilik ve güvenlik seviyeleri ile hızlı yatırımlar yapmasına yardımcı olur.

8V.com, Google Play'deki uygulamasını başarıyla uygulamaya soktu ve kullanıcıların çoğunun ihtiyaçlarını karşılamak için OTC hizmetlerini optimize etti. Platform, tanınmış OTC hizmet sağlayıcıları Onramper ve OTC365 ile, yatırımcılara esnek, güvenli ve yüksek kaliteli işlem deneyimleri sunmak için birlikte çalışarak anlaşmalara varmıştır.

Kullanıcılarına minnettarlığını göstermek için 8V.com, haziran ayında toplam 10.000 USDT ödül havuzu ile bir aylık ücretsiz airdrops etkinliği düzenliyor. Kullanıcıların airdrop'ları almak için sadece kaydolmaları ve telefon numaralarını ve e-postalarını doğrulamaları gerekir. Platform tarafından belirlenen kolay görevleri tamamlayanlar veya topluluktaki diğer kişilerle aktif olarak etkileşimde bulunanlar ekstra ödüller alacak.

8V.com, yenilikçi bir sanal eğlence dünyası oluşturmak için kripto para, mini oyunlar ve sosyal etkinlikler de dahil olmak üzere çeşitli unsurları birleştirir. Ürün ve hizmetlerinin benzersiz kombinasyonu, gerçek bir metaverse kripto borsasının başarısına yol açmıştır.

8V.com, dünya çapındaki kullanıcılara güvenilir, güvenli, kullanıcı dostu ve gerçek zamanlı finansal bilgiler ve kapsamlı bir sanal finansal işlem hizmetleri yelpazesi sunar. Ayrıca, en geniş metaverse coinleri yelpazesine sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada tarafından verilen Money Services Business (MSB) lisansı ile 8V.com'un kripto ticaret hizmetlerini yasal olarak sunmasına izin verilmektedir. Müşteri tabanını küresel olarak genişletmeye çalışmasından dolayı bu, platform için hayati bir kilometre taşıdır.

8V.com, finans ve teknoloji sektörlerinde uluslararası profesyonellerden oluşan bir ekiple önde gelen bir blockchain hizmet sağlayıcısıdır. Kullanıcı merkezli metaverse kripto borsası, coin swapları, vadeli işlemler, spot ve marj ticareti ve hisse senedi ürünleri de dahil olmak üzere diğer tüm kripto borsaları gibi bir dizi hizmet sunar. Borsa ayrıca bir NFT platformu, GameFi ve oynamak için öde oyun hizmetlerini entegre etmeyi planlıyor.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

İletişim: Ann Lee
Şirket ismi: EIGHT V TECHNOLOGY LTD.
E-posta: ann.su@8vex.com
Websitesi: https://8v.comKaynak: 8V.com

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.