Euro
9.77
Dolar
8.11
BIST 100
1,368.66
Altın
1,771.53

Andersen Global, Kırgızistan’da yerleşik Hukuk Firması ile Orta Asya’daki Varlığını Güçlendiriyor

Andersen Global, Kırgızistan’da yerleşik Hukuk Firması ile Orta Asya’daki Varlığını Güçlendiriyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Orta Asya’daki coğrafi kapsamını genişleterek, Kırgızistan’da yerleşik hukuk firması Satarov, Askarov & Partners ile bir İş Birliği Anlaşması imzalıyor.

2010 yılında kurulan Satarov, Askarov & Partners, bireylere, yerel işletmelere, yabancı şirketlere ve devlet kurumlarına hizmetler sağlayarak, uluslararası tahkim ve yabancı yatırım alanına uzmanlaşmıştır. Bişkek’teki bir ofisiyle tam hizmet yelpazesi sunan hukuk firması, kurumsal şirket birleşmesi ve alımı, borç finansmanı, doğal kaynaklar, monopol karşıtı ve rekabet uygulamaları, vergilendirme ve vergi anlaşmazlıkları, uluslararası ticaret, gümrük ve ceza hukuku dahil olmak üzere geniş bir ticari yasal hizmetler yelpazesinde hizmet vermektedir.

Yüksek kaliteli müşteri hizmetleri her zaman ilk öncelik olacaktır diyor, Yönetici Direktör Anvar Askarov ve ekliyor. Pazarda geniş deneyimimiz ve bilgimiz, sınıfındaki en iyi çözümleri sunmamıza olanak tanıyor ve bu sürekli büyüyen ortamda kabiliyetlerimizi durmadan geliştirmeye kararlıyız. Andersen Global ile olan iş birliğimiz, büyümemizi destekliyor ve müşterilerimize yerel ve uluslararası düzeylerde kesintisiz hizmetler sunulmasını temin ediyor.

Satarov, Askarov & Partners Orta Asyanın önemli pazarlarından birinde geniş bir kapsam sağlamaktadır diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. Yönetime ve şeffaflığa olan bağlılıkları, uzun süreli müşteri ilişkileriyle sonuçlanmıştır. Bölgedeki ekibimizi tamamlıyorlar ve Anvar ve ekibiyle çalışma ilişkimizi güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Andersen Globaldünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 7.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 263’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Global 415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global