Euro
6.56
Dolar
5.93
BIST 100
122,540.20
Altın
1,560.77
Kurumsal Haberler, Yılın Fotoğrafları 2019

Kütahyalı itfaiyecilerin tercihi 'Çanakkale'de orman yangını'

Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiyeciler, Anadolu Ajansının düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Ramazan Doğan   | 13.12.2019
Kütahyalı itfaiyecilerin tercihi 'Çanakkale'de orman yangını' Fotoğraf: Ramazan Doğan/AA

Kütahya

Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiyeciler, AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde oylamaya sunulan fotoğrafları inceledi. 

Haber kategorisinde Burak Akay'ın "Çanakkale'de orman yangını" başlıklı fotoğraflarına oy veren itfaiyeciler, yaşamda İsa Terli’nin "İstanbul'un incisi", sporda Durmuş Genç'in "Raftingin zorlu parkuru" başlıklı karesini seçti.


Çanakkale'de orman yangını

Vardiya çavuşu Işın Çetin, oylamada çok güzel fotoğrafların olduğunu, seçim yapmakta zorlandıklarını belirterek, "Fotoğrafları incelerken arkadaşların anı yakalamak adına gösterdikleri çabaları da görüyoruz. Bu arkadaşlarımızın ne kadar zor şartlar altında görev yaptığını tahmin edebiliyoruz. Ellerine sağlık. Biz de fotoğrafları oylayarak destek vermek istedik." dedi.

"Anadolu Ajansı Yılın Fotoğrafları Oylaması"na katılmak için tıklayın >>

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.