Euro
9.80
Dolar
8.13
BIST 100
1,370.40
Altın
1,764.05

Inseego Wavemaker™ PRO 5G Outdoor CPE FW2000e Kuzey Amerika ve Avrupa’da Kullanım için Onaylandı

Inseego Wavemaker™ PRO 5G Outdoor CPE FW2000e Kuzey Amerika ve Avrupa’da Kullanım için Onaylandı

Yeni 5G/LTE dış mekan CPE global tüketici, işletme ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletme (SMB) pazarları için yüksek hızlı geniş bant internet sunuyor

 • Hücresel ağların sınırında bile sınıfındaki en iyi 5G ve LTE RF performansı
 • Kurum ve SMB konumları için güvenilir ve esnek 5G/LTE sabit kablosuz erişim
 • Kırsal ve şehir banliyöleri müşterileri için yüksek hızlı ev interneti erişimi
 • Entegre SaaS çözümleri ile kolay kurulum ve cihaz yönetimi
 • CBRS ve C-bant dahil olmak üzere global 6 Ghz altı bant desteği

SAN DIEGO--(BUSINESS WIRE)-- 5G ve IoT cihazdan buluta çözümlerinde lider olan Inseego Corp. (Nasdaq: INSG), bugün CBRS ağları ve yeni sunulan C-bandı spektrumu için FCC Band 48 desteği dahil olmak üzere Wavemaker PRO 5G dış mekan CPE FW2000e'nin Avrupa ve ABD’de kullanım için onaylandığını duyurdu. Operatörler ve kurumsal kullanıcılar şimdi bu yüksek performanslı dış mekan tesis ekipmanını (CPE) güvenilir, yüksek hızlı 5G/LTE bağlanabilirliği sağlamak için kamu ve özel ağlarına kurabilirler.

Sinyal kuvvetini azamiye çıkaran yüksek kazançlı antenler ile amaca uygun olarak üretilen FW2000e, kent, banliyö veya kırsal konumlarda kurumsal, SMB ve konut kullanıcıları için sabit kablosuz erişim (FWA) sağlayan hücresel ağların kapsamını genişletir. Inseego Connect™ bulut yazılımıi operatörler ve işletmeler için ağlar genelinde kurulan herhangi bir sayıdaki FW2000e CPE’leri uzaktan yapılandırabilmeyi ve yönetebilmeyi kolaylaştırır.

“FW2000e ile, mobil operatörler kablolu ağlarla yetersiz hizmet alan tüketici ve işletme son kullanıcıları için etkileyici bir kablosuz alternatif sağlayabilir”, diyor IoT ve Mobil Çözümler Başkanı Ashish Sharma ve ekliyor. “Inseego endüstriyel IoT ve özel ağ uygulamaları dahil olmak üzere güvenli ve güvenilir geniş bant bağlanabilirlik gerektiren çok geniş bir pazar yelpazesi için tam özellikli, gelecekteki değişimlere uyum sağlayan 5G çözümler sağlamaktadır.”

5G’yi yetersiz hizmet alan topluluklara sunma

FCC’ye göre, kırsal alanlardaki ABD nüfusunun neredeyse dörtte birinin halen evde geniş bant interneti (en az 25 Mbps indirme hızları) bulunmamaktadır. Pek çok okula, küçük işletmelere, kliniklere, çiftliklere ve diğer sahalara da yetersiz hizmet verilmektedir.

Orta bant ve düşük bant (6 Ghz altı) spektrumu kullanan kablosuz hizmet sağlayıcıları şimdi yüksek hızlı 5G geniş bant erişimini tipik kablolu bağlantıların performanslarını aşan hızlarla müşterilere sunabilirler. Bu ayrıca 5G sabit kablosuz erişimi, kırsalda ve banliyöde tek bir sağlayıcıdan alınan internet ve mobil hizmetleri güçlendirmek isteyen “kablo kesiciler” için internetlerine etkileyici bir alternatif erişim haline getirir.

Tabii ki, dijital bölünmüşlük sadece ABD’de bir sorun değil, global bir zorluktur. 6 Ghz altı 5G teknolojisi ile mümkün kılınan geniş kapsam ve yüksek hız, pek çok bölge için bir çözüm sunar. GSA’ya göre, 60’ı aşkın ülke halihazırda ticari 5G ağların lansmanını yapmış ve 131’i aşkın ülke 5G ağlara yatırım yapıyor.

Kurumsal ofisler, özel ağlar ve endüstriyel IoT’leri bağlantılı kılma

Kurumsal kampüsleri, kolej kampüslerini, akıllı şehirleri, enerji tesislerini, depoları, bankaları, perakendecileri, fabrikaları, eğlence etkinlik yerlerini ve diğer konumları kapsayan 5G/LTE özel ağlar ve endüstriyel IoT ağları, sonraki beş yıl içinde çok hızlı büyüyecek. FW2000e, tüm bu yerlerde kamu, özel ve hibrit ağlar için tek ve pek çok uç noktaya kurulumu ve uzaktan yönetimi kolaylaştıran yazılım ile hızlı, güvenilir, güvenli geniş bant bağlanabilirliği sağlar. FW2000e, CBRS bandında bir Kategori B CBSD (en yüksek CBSD güç kategorisi, Kategori Geniş Bantlı Telsiz Hizmeti Cihazı) olarak çalışmak için FCC tarafından onaylanmıştır.

Sınıfındaki en iyi 5G FWA performansı

 • Her mesafede daha geniş aralık ve daha yüksek verim için rakipsiz anten kazancı — Gelişmiş bir anten dizisi ve 4x4 MIMO (çoklu giriş, çoklu çıkış) teknolojisi ile, FW2000e hücresel ağlarında kenarında bile daha güçlü sinyal ve her mesafede daha yüksek verim için — 14 dBi’ya veren kazanç sağlar. Çoklu gigabit pikii hızlarıyla, kendi sınıfında diğer her bir dış mekan CPE cihazının performansını aşar.
 • Ethernet üzerinden güç (POE) ile 5 Gbps ethernet LAN yuvası — İç mekan yönlendiriciler ve diğer erişim noktalarına yüksek hızlı ağ geçidi sağlar
 • En geniş global bant desteği — 18 farklı 5G bandı ve 24 LTE (Cat 22) bant üzerinde çalışmak için üretilmiştir
 • Çoklu taşıyıcı esnekliği ve otomatik anahtarlamalı yük devretme için çift SIM — Sinyal kuvvetine, veri kullanımına, servis kullanılabilirliğine ve diğer kriterlere dayalı olarak taşıyıcılar arasında iki taşıyıcı SIM ve otomatik anahtarlamayı destekler. Çoklu taşıyıcı ürün yazılımı, en önemli global taşıyıcıları destekler.
 • Aşırı güvenilirlik — Zorlu ortamlar ve geniş çalışma sıcaklıkları aralığı için IP67 değerlemeli dayanıklılık
 • Inseego Mobil uygulaması — Kullanıcı dostu mobil uygulama, profesyonel kurulumu ve aygıt yönetimini basitleştirir. Sezgisel adım adım kurulum süreci, optimum konumu ve yönlendirmeyi belirlemek için bir saha araştırmasını içerir. Ayrıca, kullanıcıların cihaz ayarlarını uzaktan yapılandırmalarına, bağlantılı cihazları yönetmelerine, yeniden başlatmalarına ve daha birçok işlemi yapmalarına da izin verir.
 • Inseego Connect cihaz yönetimi — Tek bir panodan çok sayıda cihaza yönelik gelişmiş cihaz yönetimi izleme, tanı ve güvenlik için ilave kademeli yükseltme seçenekleri dahil olmak üzere tek bir cihaza ilişkin entegre yazılım çözümü.

Kurumsal yazılım, çoklu taşıyıcı 5G yönetimli WAN özelliğine sahiptir

5G/LTE bağlantı cihazından daha fazlası olan FW2000e, sürekli cihaz yönetimini ve güvenlik özelliği güncellemelerini içeren kurumsal müşteriler için tam özellikli, gelecekteki değişimlere uyum sağlayan bir çözümdür. Lütfen baz model ve kurumsal sürümler hakkındaki ayrıntılar için Inseego ile iletişime geçin.

Bulunurluk

Inseego Wavemaker™ 5G dış mekan CPE FW2000e diğer pazarlar için bekleyen daha fazla sertifikasyon ile Avrupa ve Kuzey Amerika’da kullanım için düzenleyici sertifikasyonlar almıştır. Bu çözüm, şimdi operatörlere ve ayrıca Kuzey Amerika ve Avrupa’da Inseego kanal ortakları yoluyla her iki bölgedeki kurumsal müşterilere sunulmaktadır. Ayrıntılar için sales@inseego.com ile iletişime geçin.

Geniş bir 5G FWA çözümleri portföyü

FW2000e’ye ek olarak, Inseego Wavemaker PRO portföyü, 5G dış mekan CPE FW2010e’yi içerir (mmWave spektrum için tasarlanır); şu anda çok sayıda müşteri ile bu ürünün saha testleri yapılmaktadır. Portföy ayrıca iki 5G iç mekan yönlendirici ve bir 5G endüstriyel ağ geçidi de içerir. Lütfen bu çözümler hakkında daha fazlasını öğrenmek için Inseego ile iletişime geçin.

Güvenilir ve güvenli

ABD’de tasarlanan ve geliştirilen Inseego çözümlerine dünya genelinde önde gelen mobil operatörler, devlet kurumları ve kurumsal müşteriler güvenmektedir. Inseego 5G ürünleri ve çözümleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için, inseego.com adresine gidin. Basın ve analist sorguları için, lütfen press@inseego.com adresine e-posta gönderin.

Inseego Corp. Hakkında

Inseego Corp. (Nasdaq: INSG), daha geniş ölçekli 5G kapsamı, çoklu gigabit veri hızları, düşük gecikme ve yüksek düzeyde güvenilir internet erişimi sunmak için güçlü güvenlik özelliklerine olanak sağlayan, 5G şebeke ucuna genişleyen akıllı cihaz-bulut çözümleridir. Yenilikçi mobil geniş bandımız, sabit kablosuz erişim (FWA) çözümlerimiz ve yazılım platformumuz, en gelişmiş teknolojileri (5G, 4G LTE, Wi-Fi 6 ve diğerleri dahil), iç mekan ve dış mekan ile en zorlu endüstriyel ortamlarda güçlü bağlanabilirlik sağlayan geniş bir ürün yelpazesine dahil edilir. ABD’de tasarlanan ve geliştirilen Inseego ürünleri ve SaaS çözümleri, dünya genelinde hizmet sağlayıcılar, kurumlar ve devlet kurumları için en yüksek kalitede kablosuz bağlanabilirlik sağlamak için şirketin patentli teknolojileri üzerine kurulur. www.inseego.com #Putting5GtoWork

©2021 Inseego Corp. Tüm hakları saklıdır. Inseego adı ve logosu tescilli ticari markalardır ve Wavemaker ve Inseego Manage adları, Inseego Corp’un ticari markalarıdır. Burada bahsedilen diğer Şirket, ürün veya hizmet adları, ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52401371/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

___________________

i Baz sürüm (ücretsiz) bir kullanıcının Inseego Mobile uygulamasını veya Web UI’yı kolaylıkla kullanarak, tek bir FW2000 cihaz ayarlarını yönetmesine olanak sağlar. Çok sayıda cihazın yönetimi için, tek bir panodan çok sayıda cihaza ilişkin gelişmiş cihaz yönetimi, tedarik, izleme ve tanı için bir Inseego Connect Standard veya Inseego Connect Advanced aboneliği gerekir.

ii Teorik maks. indirme ve yükleme hızları. Yaşanan fiili hızlar, taşıyıcı ağa ve kapsama bağlıdır.

İletişim Bilgileri

Medya i̇rti̇batı: Anette Gaven Tel: +1 (619) 993-3058 E-posta: Anette.Gaven@inseego.com veya Yatırımcı İlişkileri irtibatı: Joo-Hun Kim, MKR Group Tel: +1 (212) 868-6760 E-posta: joohunkim@mkrir.com

 

Kaynak: Inseego Corp.