Liga prvaka: Bayern u Atini savladao AEK, remi Young Boysa i Valencije

Bedrudin Brljavac  | 23.10.2018 - Update : 24.10.2018
Liga prvaka: Bayern u Atini savladao AEK, remi Young Boysa i Valencije Foto: Ayhan Mehmet - Anadolu Agency

Sarajevo

SARAJEVO (AA) - Večeras se igraju utakmice 3. kola Lige prvaka u grupama "E", "F", "G" i "H", a već su završena dva duela koji su počeli u 18.55 sati, javlja Anadolu Agency (AA).

Bayern Minhen je u grupi "E" u gostima u Atini savladao AEK rezultatom 2:0. Golove za Bavarce su postigli Javi Martinez u 61. i Robert Lewandowski u 63. minuti.

U drugoj utakmici, Young Boys je kao domaćin u grupi "H" remizirao 1:1 protiv Valencije. Valencia je povela u 26. minuti golom Michyja Batshuayija, ali je domaća ekipa ipak uspjela izjednačiti u 55. minuti golom Guillaumea Hoaraua iz penala.

Večeras od 21.00 sat na programu su još mečevi Ajax - Benfica, Roma - CSKA Moskva, Hoffenheim - Lyon, Manchester United - Juventus, Real Madrid - Plzen i Shakhtar Donetsk - Manchester City.

Na internet stranici Anadolu Agency (AA) objavljen je samo dio sadržaja vijesti koje su putem našeg Sistema protoka vijesti (HAS) dostupne korisnicima. Molimo da nas kontaktirate za pretplatu.