Reakcije na novi poraz Manchester Uniteda: Najgora ekipa u posljednjih 30 godina

Novi poraz "crvenih đavola", osmi u ovoj sezoni, izazvao je veliko nezadovoljstvo navijača koji su već u 84. minuti susreta počeli napuštati stadion

Alma Dekovıc  | 23.01.2020 - Update : 24.01.2020

Manchester

Manchester United je priuštio još jedno neugodno iznenađenje svojim navijačima nakon što su u srijedu u 24. kolu Premier lige neočekivano izgubili od Burnleya rezultatom 2:0, prenosi Anadolu Agency (AA).

Novi poraz "crvenih đavola", osmi u ovoj sezoni, izazvao je veliko nezadovoljstvo navijača koji su već u 84. minuti susreta počeli napuštati stadion "Old Trafford", a mnogi su izviždali ekipu Olea Gunnara Solskjaera nakon završetka utakmice.

Naime, gosti su poveli golom Chrisa Wooda u 39. minuti, da bi u nastavku utakmice Jay Rodriguez potvrdio pobjedu i tri boda u 56. minuti.