Euro
6.57
Dolar
6.09
BIST 100
118,851.70
Altın
1,607.37
Kurumsal Haberler, Yılın Fotoğrafları 2019

Yonca Evcimik'in tercihi 'Kirpi Yavrusu' oldu

Sanatçı Yonca Evcimik, AA tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasında yaşam kategorisinde "Kirpi Yavrusu" başlıklı fotoğrafa oy verdi.

Ali Ballı   | 27.12.2019
Yonca Evcimik'in tercihi 'Kirpi Yavrusu' oldu

Muğla

Sanatçı Yonca Evcimik, Anadolu Ajansınca (AA) düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyen Evcimik, haber, yaşam ve spor kategorilerinde oyunu kullandı.

Evcimik, haberde Muhammed Said'in "Suriye'de Saldırıların Hedefi Çocuklar" ve Hakan Burak Altunöz'ün "Sarıkamış Şehitleri Anısına", yaşamda Ali Atmaca'nın "Yaz-kış Bir Arada" ve Ozan Efeoğlu'nun "Kirpi Yavrusu", sporda da Şebnem Coşkun'un "Şahika Ercümen'den Dünya Rekoru" ve Erhan Elaldı'nın "Beytullah'ın Azmi" başlıklı fotoğraflarına oy verdi.

Ünlü sanatçı, yaptığı açıklamada, fotoğrafların her birisini birbirinden başarılı olduğunu söyledi.

Fotoğraflardan çok etkilendiğini belirten Evcimik, "İlk bakışta beni etkileyen fotoğraflara oy vermemeye çalıştım. Ama hepsi çok başarılı fotoğraflar. Her bir arkadaşı gerçekten gönülden tebrik ediyorum. Çok etkileyici çalışmalar olmuş. Hepsi emek isteyen fotoğraflar." ifadesini kullandı.

"Anadolu Ajansı Yılın Fotoğrafları Oylaması"na katılmak için tıklayın >>

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.