Türkiye

Battalgazi Belediye Başkanı AA'yı ziyaret etti

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Ajansı'nı ziyaret etti.

12.10.2018
Battalgazi Belediye Başkanı AA'yı ziyaret etti Fotoğraf: AA/Halil Demir

İSTANBUL

AA İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan tarafından ağırlanan Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AA'nın Türk ve dünya basınındaki önemine işaret etti.

Altınalan da Gürkan'a, AA'nın kurumsal yapısı ve haber süreçleri hakkında bilgi vererek, ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Türkiye'de ajans haberciliğinin zorluğu ve hassasiyetine dikkati çeken Altınalan, "AA'nın her haberi mahkemede delil kabul edilir. Biz bir haberi mutlaka birkaç yerden teyit eder, sonrasında servis ederiz. Bir medya mensubu AA'nın geçtiği habere kesin ve doğru olarak bakar." diye konuştu.

"Malatya tanıtım günleri" kapsamında İstanbul'a gelen Selahattin Gürkan ise belediyesinin borcu bulunmayan ender kurumlardan olduğunu, aldıkları ödeneğin yaklaşık iki katı oranında yatırım ve hizmet yaptıklarını dile getirerek, hayata geçirilen faaliyet, proje ve hizmetleri anlattı.

Muhabir: Halil Demir

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.