Euro
9.48
Dolar
7.95
BIST 100
1,337.66
Altın
1,813.56
Şehitlerimizi uğurluyoruz

Şehitlerimizi uğurluyoruz

Van'ın Çatak ilçesi kırsalında 3 teröristin etkisiz hale getirildiği "Yıldırım-10 Norduz Operasyonu"nda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Uyar'ın cenazesi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde toprağa verildi. Cenaze törenine şehidin eşi Pınar Uyar ve oğlu Sabri Mete Uyar da katıldı. ( Ali Atmaca - Anadolu Ajansı )

Şehitlerimizi uğurluyoruz Fotoğraf: Ali Atmaca

Van'ın Çatak ilçesi kırsalında 3 teröristin etkisiz hale getirildiği "Yıldırım-10 Norduz Operasyonu"nda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Uyar'ın cenazesi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde toprağa verildi. Cenaze törenine şehidin kardeşleri Kahramanmaraş'ta görevli Jandarma Uzman Çavuş Beytullah Uyar (Sağda) ve İzmir'in Çiğli ilçesinde görev yapan sözleşmeli er Özgür Uyar da (Solda) katıldı. ( Ali Atmaca - Anadolu Ajansı )

Şehitlerimizi uğurluyoruz Fotoğraf: Ali Atmaca

Van'ın Çatak ilçesi kırsalında 3 teröristin etkisiz hale getirildiği "Yıldırım-10 Norduz Operasyonu"nda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Uyar'ın cenazesi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde toprağa verildi. Cenaze törenine katılan şehidin eşi Pınar ve oğlu Sabri Mete tabutun başına geldi. ( Ali Atmaca - Anadolu Ajansı )

Şehitlerimizi uğurluyoruz Fotoğraf: Ali Atmaca

Van'ın Çatak ilçesi kırsalında 3 teröristin etkisiz hale getirildiği "Yıldırım-10 Norduz Operasyonu"nda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Uyar'ın cenazesi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde toprağa verildi. Cenaze törenine katılan şehidin eşi Pınar (Sağda) ve oğlu Sabri Mete tabutun başına geldi. ( Ali Atmaca - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler