Dolar
9.60
Euro
11.19
Altın
1,793.20
ETH/USDT
4,041.00
BTC/USDT
60,541.00
BIST 100
1,479.93
Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
18.09.2021

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak (solda) ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de (solda) Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak (sağ 2) ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de (fotoğrafta) Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak (önde) ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak (sağda) ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de (solda) Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak (arkada) ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

Gaziler milli takımın başarısı için ter döküyor
Fotoğraf: Zafer Göder

Ampute Futbol Milli Takımı'nın gazileri teknik direktör Osman Çakmak ile kaleci Bülent Çetin, şampiyonalarda Türk bayrağını dalgalandırmak için takım arkadaşlarıyla büyük mücadele ortaya koyuyor. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan, 2018 Dünya Şampiyonası ikinciliğinden sonra milli takımın başına getirilen Osman Çakmak (sağda) ile Hakkari'de gerçekleştirilen terör operasyonu sırasında yaralanan kaleci Bülent Çetin de Türkiye'yi ampute futbolda temsil eden gazilerden. ( Zafer Göder - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler