Yiwu Fuarı 2019 Başarı İle Sona Erdi

Yiwu Fuarı 2019 Başarı İle Sona Erdi

YIWU, Çin --(BUSINESS WIRE)-- Çin'deki en büyük ve en etkili günlük tüketim malları fuarı olan 25. Çin Yiwu Uluslararası Emtia (Standartlar) Fuarı (Yiwu Fair 2019) 25 Ekim'de büyük bir başarıyla sonuçlandı.  

100.000m2 sergi alanı ile beş gün süren etkinlik 2.000'den fazla katılımcıyı bir araya getirdi ve geçen yıla göre %3,17 artarak 60.314 profesyonel alıcı çekti. Yurtdışı alıcılar Hindistan, Pakistan, Yemen, Güney Kore, Endonezya, Irak, Tayvan, Mısır, İran ve Malezya dahil olmak üzere 155 ülke ve bölgeden gelen alıcılarla %8,33 artışla 8.738'e ulaştı. “Kemer ve Yol” boyunca bulunan 51 ülkenin fuarda yer aldığını fark etmek önemlidir.

Aşağıdakiler, katılımcılardan ve alıcılardan gelen bazı incelemelerdir.

Suriye'den Alshoak H. Ahmad şunları söylemiştir  “Yiwu beni her zaman şaşırtan hazine gibi bir şehir olmuştur. 12 yıl önce Yiwu'ya geldim ve ilk anlaşmamı yaptım. Şimdi Yiwu Fuarı'nda yedi yıllık bir katılımcıyım.”

Rusya'dan Arkadii şunları söylemiştir“Rusya'da ithalat yaparken, genellikle Yiwu tüccarlarıyla İş yapardım. Yiwu Şehrindeki en büyük fuar olan Yiwu Fuarı, Çin'in ve dünyanın her yerinden kaliteli ve yeni ürünler toplamaktadır. Bu yıl arkadaşlarımla geldim ve herkes istediği şeyi buldu.”

Huang Yunlong, Uptime Lighting Genel Müdürü şunları söylemiştir “Yiwu Fuarı'nın reklam etkisi oldukça önemlidir. Yiwu Fuarı'na 10 yıldır katılıyoruz ve artık en son bilgi ve geri bildirimleri toplamak için önemli bir platform haline geldi. Bu yıl fuarda birçok yurtdışı ve yerli müşteriyle tanıştık.”

Ge Zhengshan, Buffalo Robot Technology Müdürü şunları söylemiştir “Yiwu Fuarı'nın ''küçük mallar”ile sınırlı olmadığını fuara adım attığımda keşfettim. Fuar, Aynı zamanda kurumsal imaj için bir tanıtım platformudur. Yiwu Fuarı 2019 özellikle hem sergi kalitesini garanti eden hem de endüstri imajını artıran 'standart' genini tanıtıyor.”

Wang Jiazhou, Hangzhou Sichuang Sanitary Ware Müdürü şunları söylemiştir “Yiwu Fuarı her yıl gelişiyor. Bu kez, Myanmar ve Lübnan gibi yeni pazarlar da dahil olmak üzere birçok sipariş aldık. Gelecek sene daha çok ve daha iyi ürünlerle geleceğiz.”

İleriye dönük olarak, Yiwu Fuarı hizmetlerini geliştirecek ve gelecek yıl daha fazla katılımcı ve alıcıyı ağırlayacaktır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Betty Zhong

service@yiwufair.com  

 

Kaynak: Yiwu Fair