Meggitt Training Systems Şirket Adının InVeris Training Solutions olarak Değiştiğini Duyuruyor

 

Meggitt Training Systems Şirket Adının InVeris Training Solutions olarak Değiştiğini Duyuruyor

SUWANEE, Ga.--(BUSINESS WIRE)-- Askeri ve güvenlik kuvvetleri müşterileri için canlı atış ve sanal silahlar eğitimi çözümlerinde global lider olan Meggitt Training Systems (Şirket) bugün hemen yürürlüğe girecek şekilde adının InVeris Training Solutions olarak değiştiğini duyurdu. InVeris içgörü ve gerçeklik anlamına gelir. Yeniden markalama Şirketin dünya genelinde en cesur, en iyi eğitimli erkek ve kadınların arkasında durmaktan ve onları hizmet ettikleri toplulukları ve ülkeleri korumak için derhal hareket geçmeleri için hazırlayan kapsamlı eğitim çözümlerini sağlamaktan duyduğu gururu yansıtmaktadır. Şirket genel merkezi Suwanee, GA'da bulunur ve beş kıtadaki tesisleriyle dünya genelinde ve ABD'deki müşterileri ile iş birliği yapar.

Geçen birkaç ay boyunca, adımızı ve markamızı güvenlik hizmetindeki değerlerimiz ile daha yakın biçimde uyumlu kılmak üzere çok kapsamlı ve titiz bir çalışma yürüttük diyor, Strateji, Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Andrea Czop ve ekliyor. InVeris güven ve dürüstlük anlamına gelir bu değerler, müşterilerimiz için temel ve her gün yaşadığımız değerlerdir. Müşterilerimiz ellerinin en iyisini yaparlar ve bizi mükemmel biçimde güvenli tutanlara hizmet etmekten dolayı gurur duyuyoruz. Çünkü, müşterilerimiz hazır olduklarında ve insanları güvende olduklarında, hepimizin güvende kaldığını biliyoruz.

Yeniden markalama sırasında, InVeris Training Solutions yeni bir logo, kurumsal renk ve InVerisTraining.com adlı web sitesini de tanıtmıştır. Şirket, sırasıyla sanal ve canlı atış eğitimi alanlarında sektör öncüleri olan FATS® ve Caswell Technologies olmak üzere tüm miras kalan markalarının sahipliğini muhafaza etmektedir.

Czop devam ediyor: ABD ve uluslararası pazarlarda yeni bir büyüme fazına girerken, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza olan bağlılığımız ilk önceliğimiz olarak kalıyor. Müşterilerimizi daima kaliteli ürünler, kanıtlanmış inovasyonlar ve adanmış ürün ile destekledik. İlerlerken, bunu yapmaya devam edeceğiz.

InVeris Training Solutions çevik bir yaklaşımla ordu, güvenlik kuvvetleri, özel ve ticari poligon müşterilerini güvende, hazırlıklı ve göreve hazır halde tutan özelleştirilmiş ve en yeni eğitim çözümlerini tasarlamak ve sunmak için eğitim teknolojisinde benzersiz bir uzmanlığı birleştirmektedir Çünkü Saniyeler Önemlidir (Because Seconds Matter). Şirket 90 yıllık geçmişinde küresel olarak 15.000 canlı atış poligonu ve 5.100 sanal eğitim sistemini kurmuştur ve Yerel ve Uluslararası askeri kuvvetler için Kayıtlı Simülasyon Eğitim Programıdır. Şirketin gelişmiş eğitim çözümleri, hizmet ettikleri toplulukları güvenle korumak için 55'i aşkın ülkedeki müşterileri hazırlar.

Daha fazla bilgi InVerisTraining.com adresinde görülebilir.

InVeris Training Solutions Hakkında
Inveris Training Solutions çevik bir yaklaşımla ordu, güvenlik kuvvetleri, özel ve ticari poligon müşterilerini güvende, hazırlıklı ve göreve hazır halde tutan özelleştirilmiş ve en yeni eğitim çözümlerini tasarlamak ve sunmak için eğitim teknolojisinde benzersiz bir uzmanlığı birleştirmektedir Çünkü Saniyeler Önemlidir (Because Seconds Matter). Teknoloji etkin eğitim çözümleri portföyüyle ve yenilik getirmeye odaklı 400'ü aşkın çalışandan oluşan bir ekibiyle, InVeris Training Solutions entegre canlı atış ve sanal silah eğitimi çözümlerinde global liderdir. Miras aldığı şirketler olan FATS® ve Caswell ile InVeris Training Solutions 90 yıllık geçmişinde küresel olarak 15.000'i aşkın canlı atış poligonu ve 5.100 sanal sistem kurmuştur. Şirket genel merkezi Suwanee, Georgia'da bulunur ve beş kıtadaki tesisleriyle dünya genelinde ve ABD'deki müşterileri ile iş birliği yapar.

İletişim Bilgileri

Medya Temas Kişisi:

Michelle Henderson
Pazarlama Direktörü
InVeris Training Solutions
678-288-1090
michelle.henderson@inveristraining.com

Kaynak: InVeris Training Solutions

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.