Euro
8.92
Dolar
7.63
BIST 100
1,119.56
Altın
1,869.45

CTC Global ACCC InfoCore™ Sistemini ve İlk Ticari Kurulumunu Duyuruyor

CTC Global ACCC InfoCoreSistemini ve İlk Ticari Kurulumunu Duyuruyor

 

IRVINE, Kaliforniya--(BUSINESS WIRE)-- CTC Global başka bir önemli iletken teknolojisi ilerlemesinde, ACCC InfoCore Sistemi lansmanını yapmıştır. Bu sistem, ACCC® İletkeninin uygun biçimde kurulduğuna dair hızlı, kesin bir güvence sağlar.

ACCC InfoCore Sistemi dünya genelinde kamu hizmetleri sağlayıcıları, yükleniciler ve hat bakımcıları tarafından deneyimlenen fiili iletken kurulum riskini azaltır. Bu özel profesyoneller, en iyi araçlar, ekipman ve saha koşullarıyla bile kazaların gerçekleşebileceğini bilmektedir. Özel bir kızılötesi ışık sistemini, çekirdekteki özel fiberleri ve güçlü veri yakalama metodolojisini kullanan InfoCore Sistemi, iletkenin çekme işleminden sonra dakikalar içinde bütünlüğünü doğrulayabilmektedir. Bu yetenek, sunduğu ek güven nedeniyle kamu hizmetleri sağlayıcıları ve yükleniciler için son derece değerlidir.

CTC Global ve üretim ortakları, 50'yi aşkın ülkedeki 250'den fazla kamu hizmeti kuruluşu için 750'yi aşkın projede ve neredeyse hayal edilebilir her türlü arazi ve ekosistemde yaklaşık olarak 100.000 kilometrelik ACCC İletken kurulumunu desteklemiştir. Bu muazzam deneyim bize iki şeyi öğretmiştir Birincisi, ACCC İletkenlerini doğru araçlar ve basit işlem kılavuzları ile kurmak kolaydır. Ve ikincisi, gerçek dünya, tasarlanıp üretilen her ürün ve proje için acımasız bir yerdir diyor, CTC Global CEO'su J.D Sitton. Ve devam ediyor: CTC Globalin kamu hizmetleri sağlayıcı müşterileri ACCC İletken kurulumlarının kurulum sonrası bütünlüğünü onaylamak için hızlı, kesin ve kullanımı basit bir yöntemi istemiştir. InfoCore Sistemi bunu çok etkili biçimde yapmaktadır.

CTC Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı Anne McDowell şunu ekliyor: Ekibimiz CTCnin üretim ortakları ve önemli kamu hizmetleri sağlayıcıları ile InfoCore Sistemini geliştirmek, test etmek ve en uygun hale getirmek için yakın iş birliği halinde çalışmıştır. Ve devam ediyor: Belçika, Mons şehri yakınında 66 kV hattının yükseltilmesinde Elia için ACCC InfoCore İletkenin ilk tam ölçekli ticari kurulumunu duyurmaktan dolayı çok memnunum. Yükseltilen hat, bölgedeki önemli yeni veri merkezine hizmet veriyor. InfoCore Sistemi tüm beklentilerin ötesine geçmiştir.

CTC Global Hakkında:

CTC Global, yüksek performanslı, yüksek gerilimli güç hattı çözümü, ACCC® İletkeninde kullanılan patentli karbon fiber kompozit çekirdeğin özel bir geliştirici, pazarlamacı ve üretici şirketidir. CTC Global dünya genelinde kamu hizmetleri sağlayıcılarına ve endüstriyel şirketlere hizmet verir ve bugün hizmette olan yaklaşık olarak 100.000 kilometrelik yüksek performanslı, enerji verimli havai iletkeni temsil eden 750'yi aşkın ACCC iletken projesinde kullanılan ACCC Çekirdeği sağlamıştır. CTC Global'in genel merkezi Kaliforniya , Irvine'dedir. Daha fazla bilgi için lütfen www.ctcglobal.comadresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

CTC Global
Tyler Dalton
+1 (949) 428-8500
tdalton@ctcglobal.com

 

Kaynak: CTC Global