Andersen Global St. Kitts ve Nevis'e Genişliyor

Andersen Global St. Kitts ve Nevis'e Genişliyor 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, organizasyonun Karayipler'deki hızlı büyüyen varlığını güçlendirmeye devam ederken, St. Kitts ve Nevis'e Andersen Global'in girişine işaret eden HazelAlleyne vergi firması ile İş Birliği Anlaşması imzaladı. 

HazelAlleyne gayrimenkul ve mülkiyet kanunu, kurumlar hukuku, hukuk davaları işlemleri, istihdam kanunu, aile hukuku ve miras hukuku alanlarında geniş bir hizmet yelpazesini kapsayan iki Ortak ve tam zamanlı beş uzmanla birlikte faaliyet göstermektedir. Firma ayrıca servet yönetimin çok aranan bir yolu ve dünyanın en eski düzenlenmiş programlarından biri olan yatırım yoluyla vatandaşlıkta uzmanlaşmıştır. 

“Firmamız, sunduğumuz yüksek hizmet seviyesiyle gurur duymaktadır, yönetim ve şeffaflığa bağlılığımız yoluyla müşteri odaklı sınıfının en iyisi çözümleri bulmaya kararlıyız” diyor, Yönetici Ortak Lisa Hazel ve ekliyor. “Andersen Global'in üye ve iş birliği yaptığı firmaların kabiliyetleri ve organizasyonun global kapsamı bize hem St. Kitts'te hem de dünya genelinde müşterilerimize kesintisiz hizmet yeteneğini kazandırıyor.”

“Çok uluslu müşterilerimizin çoğu tek gidebilecekleri bir başvuru merkezi arıyorlar, bu nedenle Andersen Global Karayipler gibi bölgelerde kaliteli, müşteri merkezli çözümler arıyor” diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “Kısa bir süre önce bölgedeki genişleme çabalarımıza başladık ve vergi ve hukuk hizmetleri sağlayan iş birliği firmalarının katılımıyla güçlü bir temel oluşturduk. HazelAlleyne ile iş birliği yapmak, Karayipler platformumuzu genişletmeye devam ederken, bize sinerjik bir kapsam sunan diğer bir önemli bileşen.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 200’den fazla noktada hizmet vermektedir. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700 

Kaynak: Andersen Global