Dolar
17.95
Euro
18.53
Altın
1,789.52
ETH/USDT
1,903.60
BTC/USDT
24,203.00
BIST 100
2,868.44

Andersen Global Bolivya Pazarına Giriyor

Andersen Global Bolivya Pazarına Giriyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global Santa Cruz de la Sierra’da faaliyet gösteren Bolivya’da yerleşik bir hukuk firması olan Indacochea & Asociados (IA) ile bir İş birliği Anlaşması sayesinde Güney Amerika kapsamını genişletiyor.

1991 yılında kurulan, IA tahkim, bankacılık, kurumsal ve ticari, medeni hukuk, uyuşmazlık çözümü, göçmenlik, fikri mülkiyet, yabancı yatırım, şirket birleşmeleri ve satın almaları, yasal teknoloji ve yeni kurulan şirketler, iş gücü ve gayrimenkul alanlarında tam hizmet yelpazesinde hukuki kabiliyetleri sunan altı Ortak ve 40’ı aşkın uzman ile faaliyet göstermektedir. Yönetici Ortak Alonso Indacochea Pardo de Zela tarafından yönetilen hukuk firması Chambers and PartnersLegal 500 tarafından sürekli olarak takdir edilmektedir.

“Müşterilerimiz bugünün iş ortamında başarılı olmalarına olanak sağlayan sınıfındaki en iyi hizmeti onlara sağlamamızı bekliyorlar. IA’da, düşünce yapımız değiştirdik ve uyum sağlamaya açık bir düşünce yapısına sahip esnek avukatlar, yasa ve iş odaklı uzmanlar haline geldik.” diyor Alonso ve ekliyor. “Andersen Global ile iş birliği yapmak, müşterilerimizle kişisel olarak etkileşimi sürdürürken, onlara global bir firmanın kalitesini ve kaynaklarını sağlamamıza olanak tanıyacak.”

“Güney Amerika’daki global platformumuzu genişletmeye ve global ölçekte mevcut üye firmalarımızı ve iş birliği yaptığımız firmaları tamamlayan bölgedeki yüksek kaliteli firmalar ile uyum sağlamaya devam ediyoruz.” diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “IA’nın müşteri odaklı yaklaşımı ve alan uzmanlığı Bolivya’da hukuk hizmetleri için standardı belirliyor. Onların katılımı, müşterilerimize bölgesel ve global olarak kesintisiz hizmet sunma pozisyonunu almamızı sağlıyor.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 9.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve iş birliği yapan firmalar aracılığıyla 325’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Global 415-764-2700

Kaynak: Andersen Global

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.