Euro
8.62
Dolar
7.30
BIST 100
1,060.59
Altın
2,033.64

2019 Boyaa Poker Tournament Avrupa Takvimi Açıklandı

2019 Boyaa Poker Tournament Avrupa Takvimi Açıklandı

ROZVADOV, Çek Cumhuriyeti --(BUSINESS WIRE)-- 2019 BPT Avrupa turnuvasının resmi programı resmen yayınlandı. Boyaa Poker Tournament Avrupa'ya İrlanda'daki 2017 tarihli turnuvasından sonra tekrar geliyor, Seri, Boyaa Interactive tarafından düzenlenmekte olup 5-8 Aralık tarihleri arasında Avrupa'daki en büyük poker odasında gerçekleşecek: Çek Cumhuriyetindeki The King's Resort

Ana Etkinlik için 200.000€ 'luk garantili ödül havuzunun yanı sıra, bu turnuva aynı zamanda 90€ ile 130€ arasında değişen farklı giriş miktarlarına sahip dört Yan Etkinliği de içerecek.

Eylül ayının ikinci yarısından Kasım ayının sonuna kadar, poker oyuncuları, "Texas Poker (Boyaa)" uygulamasında ilgili turnuvalara katılarak veya çevrimdışı uydu turnuva elemelerine katılarak bu BPT için davet biletlerini alabilecekler.

Her iki biçimde da Kazananlar Aralık ayında Rozvadov Kings Resort'ta Finaller için toplanacak.

2004 yılında kurulan Boyaa Interactive International Co., Ltd., 12 Kasım 2013 tarihinde Hong Kong Borsası'nda listelendi (stok kodu 0434.HK). Boyaa Interactive, Boyaa Texas Poker, Boyaa Çin Satrancı, Boyaa Landlord ve Boyaa Mahjong dahil olmak üzere 60'tan fazla uygulamaya sahip Asya'nın lider oyun kartı ve masa oyunları geliştiricisi ve işletmecisidir.

Boyaa Texas Hold'em, en eski sosyal Texas Hold'em oyunlarından biridir ve Boyaa Interactive'in yıldız ürünüdür.

BPT, 2015 yılında Güneydoğu Asya'da Makao, anakara Çin, Tayvan ve Vietnam'daki turnuvalarla başlayan ve şimdi eski kıtadaki canlı poker dünyasında isim yapmaya çalışan bir poker serisidir.

Popüler sosyal poker uygulamasından ve dünyadaki (özellikle Asya ve Avrupa'daki) büyük kullanıcı tabanından ve oyun tasarlamadaki deneyiminden faydalanan Boyaa Interactive, çeşitlilik kavramına, özellikle de ana turnuvadan önceki play-off tipine turnuvada düzenlenen etkinliklerin türüne ve tabii ki oyunculara (çevrimiçi / çevrimdışı) büyük önem vermektedir. Bu nedenle, yalnızca ana etkinlik için garantili ödül havuzunda 200.000 Euro olmayacak, aynı zamanda (umuyoruz)  birçok zafer, kupa, hediye ve eğlence anları da olacaktır.

BPT'nin en son haberlerini takip etmek ve oyunu indirmek için lütfen etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edin:
www.bpt.net/?homemedia

İletişim

Boyaa Interactive (HongKong) Limited
Franklin Lin
bpt@boyaa.com
0086-0755-86387070

 Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.