Dolar
17.96
Euro
18.31
Altın
1,776.67
ETH/USDT
1,909.10
BTC/USDT
24,185.00
BIST 100
2,862.67
AA Yayınları

Cemal Kaşıkçı Cinayeti

Kaşıkçı konusunda yapılan haberlerin analiz edilerek gün gün yaşanan gelişmelerin derlendiği Cemal Kaşıkçı Cinayeti kitabı, İngilizce, Arapça ve Türkçe olarak okuyucunun bilgisine sunuldu.

13.02.2019
Cemal Kaşıkçı Cinayeti

Yayın Adı: Cemal Kaşıkçı CinayetiSayfa Sayısı: 65
Basım Tarihi: 2019Boyut: 28 x 23 cm
Tür: AktüelISBN:
Dil: Türkçe - İngilizce - ArapçaEtiket Fiyatı:

Kitap Hakkında

Anadolu Ajansı (AA) Cemal Kaşıkçı Cinayeti Kitabı

Anadolu Ajansı (AA) Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’nda vahşi bir şekilde katledilen Cemal Kaşıkçı cinayetinin tüm detaylarını, hazırladığı kitapla kamuoyunun bilgisine sundu.

Cemal Kaşıkçı’nın yaşam hikayesi ile başlayan kitapta, gazetecilik yaptığı dönemdeki görüşlerine de yer veriliyor. Kaşıkçı’nın, Yemen’deki iç savaşın yanı sıra Suudi Arabistan yönetimi ve uygulamaları, ABD’nin Müslüman Kardeşler konusundaki tutumu, Mısır ve Suriye’ye yönelik açıklamaları da kitapta aktarılanlar arasında bulunuyor.

Kaşıkçı konusunda yapılan haberlerin analiz edilerek gün gün yaşanan gelişmelerin derlendiği Cemal Kaşıkçı Cinayeti kitabı, İngilizce, Arapça ve Türkçe olarak okuyucunun bilgisine sunuldu.

Kitapta, Kaşıkçı cinayetine ilişkin tüm gelişmeler haber, fotoğraf, infografik ve analizlerle okuyucuya aktarılıyor.

Cemal Kaşıkçı'nın yaşam hikayesi ile başlayan kitapta, gazetecilik yaptığı dönemdeki görüşlerine de yer veriliyor. Kaşıkçı'nın, Yemen'deki iç savaşın yanı sıra Suudi Arabistan yönetimi ve uygulamaları, ABD'nin Müslüman Kardeşler konusundaki tutumu, Mısır ve Suriye'ye yönelik açıklamaları da kitapta aktarılanlar arasında.

Detaylı bir şekilde cinayet öncesi ve sonrasında yaşananların okuyucuya sunulduğu kitapta, cinayeti yönetenlerin yanı sıra Suudi Arabistan'dan 2 Ekim'de gelen ilk ve ikinci ekip ile 2 Ekim'de gelen cinayet timi mensupları, fotoğraflarıyla ve özgeçmişleriyle anlatılıyor.

Türkçe için kitaba buradan ulaşabilirsiniz.

İngilizce için kitaba buradan ulaşabilirsiniz.

Arapça için kitaba buradan ulaşabilirsiniz.

    Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.
İlgili konular
Bu haberi paylaşın