Osmina finala Lige prvaka: Bayern i Chelsea ostvarili pobjede u gostima

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka Chelsea je kao gost savladao Atletico Madrid rezultatom 0:1

Vesna Besic  | 24.02.2021 - Update : 24.02.2021
Osmina finala Lige prvaka: Bayern i Chelsea ostvarili pobjede u gostima Foto: Ilustracija/AA

Sarajevo

Chelsea i Bayern pobjednici su večerašnjih prvih utakmica osmine finala Lige prvaka, prenosi Anadolu Agency (AA).

Bayern je već u desetom minutu poveo u utakmici protiv Lazija u Rimu. Za 0:2 u 25. minuti u listu strijelaca upisao se i 17-godišnji Musiala. Treći gol Bayern je postigao pri samom kraju prvog poluvremena.

Nakon pauze, u 47. minuti postigli su i četvrti gol. Dva minuta nakon tog gola, Lazio postiže prvi i jedini gol u ovoj utakmici koja je završena razultatom 1:4.

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka Chelsea je kao gost savladao Atletico Madrid rezultatom 0:1. Jedini gol u ovom susretu je postigao Olivier Giroud.