Fudbaleri BiH u Torinu poraženi od Italije

Domaća selekcija je ipak prvo uspjela izjednačiti golom Lorenza Insignea u 49. minuti igre, a do pobjede su došli golom Marca Verrattija u 86. minuti

Bedrudin Brljavac   | 11.06.2019
Fudbaleri BiH u Torinu poraženi od Italije Foto: Elman Omić - Anadolu Agency

Torino

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na ”Allianz” stadionu u Torinu, u meču četvrtog kola grupe ”J” kvalifikacija za EURO 2020, poražena je od domaćina Italije rezultatom 1:2, javlja Anadolu Agency (AA).

BiH je dobro ušla u utakmicu te je nakon nekoliko dobrih napada povela golom Edina Džeke u 32. minuti na odličnu asistenciju Edina Višće, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Domaća selekcija je ipak, prvo uspjela izjednačiti golom Lorenza Insignea u 49. minuti igre, a do pobjede su došli golom Marca Verrattija u 86. minuti.

Fudbalsku reprezentaciju BiH na ”Allianz” stadionu je bodrilo oko 7.000 bh. navijača.

Na internet stranici Anadolu Agency (AA) objavljen je samo dio sadržaja vijesti koje su putem našeg Sistema protoka vijesti (HAS) dostupne korisnicima. Molimo da nas kontaktirate za pretplatu.