Euro
8.98
Dolar
7.67
BIST 100
1,096.16
Altın
1,903.50
İstanbul'da Kovid-19 denetimi

İstanbul'da Kovid-19 denetimi

Eyüpsultan'da İçişleri Bakanlığı genelgesine göre yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirildi. Denetime katılan Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara (solda), esnafı gezerek sohbet etti. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

İstanbul'da Kovid-19 denetimi Fotoğraf: Metin Tokgöz

Ümraniye'de İçişleri Bakanlığı genelgesine göre yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirildi. Denetime İlçe Kaymakamı Cengiz Ünsal (sağ 2) ile Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir de (sağda) katıldı. ( Metin Tokgöz - Anadolu Ajansı )

Denizli Valisi Atik, Kovid-19 tedbirlerini denetledi Fotoğraf: Sebahatdin Zeyrek

Denizli'de semt pazarları, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokantalar ve kafeteryalarda yeni tip koronavirüs tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor. ( Sebahatdin Zeyrek - Anadolu Ajansı )

Bursa ve çevresinde Kovid-19 tedbirleri denetimi Fotoğraf: Miraç Kaya

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak (solda), merkez Karesi ilçesi, Sıtkı Yırcalı Caddesi'ndeki pazar yerinde denetimlerde bulundu. Maske, mesafe ve hijyen konularında pazar yeri esnafı ve vatandaşlara uyarılarda bulunan Şıldak'a, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz (sol2), Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan (sol3) ve Karesi Kaymakamı Abdülkadir Demir'de eşlik etti. ( Miraç Kaya - Anadolu Ajansı )

Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Kırşehir ve Yozgat'ta Kovid-19 tedbirlerine ilişkin denetim Fotoğraf: Ömer Ertuğrul

İçişleri Bakanlığınca "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla Türkiye genelinde uygulanacak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimi kapsamında Yozgat Valisi Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse denetim yaptı. Polat, esnafı, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyardı. ( Ömer Ertuğrul - Anadolu Ajansı )

Bursa ve çevre illerde Kovid-19 tedbirleri denetimi Fotoğraf: Uğur Ulu

Bursa'da İçişleri Bakanlığı genelgesine göre yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetimler yapıldı. ( Uğur Ulu - Anadolu Ajansı )

Ardahan'da Kovid-19 denetimi Fotoğraf: Günay Nuh

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Ardahan'da denetimler gerçekleştirildi. Vali Hüseyin Öner'in de katıldığı denetimlerde kentteki alışveriş merkezleri ve çevresindeki işletmeler ziyaret edilerek, çalışan ve müşteriler koronavirüse karşı uyarıldı, alınması gereken tedbirler konusunda bilgi verildi. ( Günay Nuh - Anadolu Ajansı )

Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri denetimi Fotoğraf: Ahmet Özler

İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelge kapsamında Karabük'te, pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar ve taksilerde denetim gerçekleştirildi. ( Ahmet Özler - Anadolu Ajansı )

Sivas'ta Kovid-19 tedbirlerine ilişkin denetim Fotoğraf: Halife Yalçınkaya

Sivas'ta polis ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında kentte maske denetimi yaptı. Umuma açık yerlerde kontrol yapan ekipler, vatandaşları maske takmaları ve sosyal mesafe konusunda uyardı. ( Halife Yalçınkaya - Anadolu Ajansı )

İstanbul'da Kovid-19 denetimi Fotoğraf: Nevzat Yıldırım

Üsküdar'da İçişleri Bakanlığı genelgesine göre yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, zabıta ekipleri ve Sağlık İşleri Müdürlüğü görevlileri tarafından Küplüce Pazarında denetim yapıldı. ( Nevzat Yıldırım - Anadolu Ajansı )

Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Kırşehir ve Yozgat'ta Kovid-19 tedbirlerine ilişkin denetim Fotoğraf: Serkan Güner

İçişleri Bakanlığınca "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla Türkiye genelinde uygulanacak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimi, Kırşehir'de yapıldı. Oluşturulan ekip, Lise ve Atatürk Caddelerinde denetim ve uyarı yaptı. ( Serkan Güner - Anadolu Ajansı )

Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri denetimi Fotoğraf: Sakarya Emniyet Müdürlüğü

İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelge kapsamında Sakarya'da pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar ve taksilerde denetim gerçekleştirildi. ( Sakarya Emniyet Müdürlüğü - Anadolu Ajansı )

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de Kovid-19 tedbirleri denetimi
Fotoğraf: Hatay Valiliği

İçişleri Bakanlığınca "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla Türkiye genelinde uygulanan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimleri Hatay'da da yapıldı. Denetimlere Hatay Valisi Rahmi Doğan da katıldı. ( Hatay Valiliği - Anadolu Ajansı )

Ordu'da fındık işçilerine Kovid-19 denetimi Fotoğraf: Hayati Akçay

Ordu'da fındık bahçelerinde çalışan işçiler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetlendi. Habersiz gerçekleştirilen denetimde ekipler, işçileri sosyal mesafe ve hijyen kurallarına ilişkin de uyardı. Ekipler, maske, kolonya ve dezenfektan dağıttıkları işçilerin ateşini de ölçtü. ( Hayati Akçay - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler