Euro
6.22
Dolar
5.46
BIST 100
102,956.40
Altın
1,315.50
Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında

Pamukkale ilçesi Pamukkale Mahallesi'nde yaşayan Ahmet-Kevser Kıvılcım çifti de evlerinde beslediği papağanlarıyla sandığa gitti. ( Sebahatdin Zeyrek - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Şener Toktaş

Bitlis'te İngilizce öğretmeni Fatma Cemre Oğuz (fotoğrafta), hayvanlara uygulanan şiddete dikkati çekmek amacıyla "Zeytin" adlı kedisi ile sandığa giderek oyunu kullandı. ( Şener Toktaş - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Duygu Avunduk

Trabzon'da oy kullanma işlemi devam ederken bazı sandık başlarında renkli görüntüler oluştu. Ortahisar ilçesi Temel Yaşar Çoruh İlkokuluna oy kullanmak için iki papağanıyla gelen Mustafa Topçu dikkati çekti. ( Duygu Avunduk - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Mesut Karaduman

Tekirdağ'da bir gelin, düğün törenleri öncesinde Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için gelinliğiyle sandık başına gitti. Gelin Zeynep, 1424 numaralı sandıkta oyunu kullandı. ( Mesut Karaduman - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Özkan Bilgin

Afganistan'ın Pamir Yaylası'ndan Van'ın Erciş ilçesine göç eden Kırgızlar, yöresel kıyafetleriyle sandık başına gitti. Pamir Yaylası'ndan 1982'de Türkiye'ye göç eden Kırgızlar, Erciş ilçesinde kendileri için oluşturulan Ulupamir Mahallesi'nde Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde oy kullanmak için Ulupamir İlköğretim Okulu'na geldi. Yöresel kıyafetleriyle geldikleri okulda renkli görüntüler oluşturan Kırgızlar, oylarını kullandı. ( Özkan Bilgin - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Mahmut Serdar Alakuş

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için İzmir'de vatandaşlar sandık başına gitti. ( Mahmut Serdar Alakuş - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Raşit Aydoğan

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde oy verme işlemi başladı. ( Raşit Aydoğan - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için oy verme işlemi başladı. Antalya'da bazı vatandaşların oy kullanmaya evcil hayvanları ile geldiği görüldü. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Menderes Özat

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşayan 72,6 santimetre boyundaki Türkiye'nin en kısa boylu kadını Elif Kocaman, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri için oyunu kullandı. ( Menderes Özat - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Doğukan Keskinkılıç

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Ankara'da oy verme işlemi başladı. Vatandaşlar oy kullanmak için sandık başına geldi. ( Doğukan Keskinkılıç - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: İsmail Hakkı Demir

Kahramanmaraş'ta Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için 08.00'den itibaren oy kullanma işlemine başlandı. Dulkadiroğlu ilçesi Namık Kemal Mahallesi'ndeki Arslanbey Ortaokulu "1111 nolu" sandıkta oy kullanmaya gelen Mehmet Ağgürbüz, giydiği Türk Bayrağı motifli elbisesiyle dikkati çekti. ( İsmail Hakkı Demir - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Antalya'da oy verme işlemi başladı. Sabah saatlerinde oy kullanmak için Kepez ilçesindeki Mimar Sinan İlkokulu'na gelen vatandaşlar, sandık görevlilerinin kimlik kontrollerinin ardından oy kullanmaya başladı. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Mahmut Serdar Alakuş

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için İzmir'de vatandaşlar sandık başına gitti. ( Mahmut Serdar Alakuş - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Evrim Aydın

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Ankara'da oy verme işlemi başladı. Vatandaşlar oy kullanmak için sandık başına geldi. ( Evrim Aydın - Anadolu Ajansı )

Türkiye sandık başında Fotoğraf: Mesut Karaduman

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için oy verme işlemi başladı. Tekirdağ'da da vatandaşlar oy verme işleminin başlamasıyla oy kullanacakları okullara geldi. ( Mesut Karaduman - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler