Euro
6.41
Dolar
5.75
BIST 100
99,785.16
Altın
1,493.33
Türkiye- Ukrayna

Türkiye- Ukrayna

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. Bir pozisyonda milli futbolcu Kaan Ayhan (solda) rakibi Yevhen Konuplyanka (sağda) ile mücadele etti. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Ukrayna Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. Ukraynalı oyuncu Oleksandr Zinçenko (önde), maçta forma giydi. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Ukrayna Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. Bir pozisyonda milli futbolcu Ömer Bayram (sağda) rakibi Viktor Tsygankov (solda) ile mücadele etti. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye- Ukrayna Fotoğraf: Orhan Çiçek

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. Bir pozisyonda Milli Takım oyuncusu İrfan Kahveci (sağda), rakibi Mykola Shaparenko (solda) ile mücadele etti. ( Orhan Çiçek - Anadolu Ajansı )

Türkiye- Ukrayna Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. Bir pozisyonda milli futbolcu Yunus Mallı (sağda) rakibi Mykola Matviyenko (solda) ile mücadele etti. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Ukrayna Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. Bir pozisyonda milli futbolcu Okay Yokuşlu (solda) rakibi Yevhen Konuplyanka (sağda) ile mücadele etti. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye- Ukrayna Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. Bir pozisyonda milli futbolcu Çağlar Söyüncü (sağda) rakibi ile mücadele etti. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

Türkiye- Ukrayna Fotoğraf: Orhan Çiçek

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu (sağda) ve yardımcıları maçı takip etti. ( Orhan Çiçek - Anadolu Ajansı )

Türkiye- Ukrayna Fotoğraf: Orhan Çiçek

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı. ( Orhan Çiçek - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler