Euro
9.01
Dolar
7.47
BIST 100
1,524.49
Altın
1,826.27
Türkiye - Hollanda

Türkiye - Hollanda

FIBA 2022 Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'nda Türkiye A milli Basketbol takımı, Hollanda ile Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Milli oyuncu Shane Larkin de karşılaşmada forma giydi. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Hollanda Fotoğraf: Elif Öztürk

FIBA 2022 Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'nda Türkiye A milli Basketbol takımı, Hollanda ile Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda milli oyuncu Metecan Birsen (1) Hollanda'dan rakibi Worthy De Jong (6) ile mücadele etti. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Hollanda Fotoğraf: Elif Öztürk

FIBA 2022 Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'nda Türkiye A milli Basketbol takımı, Hollanda ile Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda milli oyuncu Berk Durmaz (13) Hollanda'dan rakibi Mohamed Kherrazi (9) ile mücadele etti. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Hollanda Fotoğraf: Elif Öztürk

FIBA 2022 Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'nda Türkiye A milli Basketbol takımı, Hollanda ile Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda milli oyuncu Sertaç Şanlı (sağ) Hollanda'dan rakibi Charlon Kloof (ortada) ile mücadele etti. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Hollanda Fotoğraf: Elif Öztürk

FIBA 2022 Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'nda Türkiye A milli Basketbol takımı, Hollanda ile Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda milli oyuncu Berk Uğurlu (17) Hollanda'dan rakibi Roeland Schaftenaar (13) ile mücadele etti. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Hollanda Fotoğraf: Elif Öztürk

FIBA 2022 Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'nda Türkiye A milli Basketbol takımı, Hollanda ile Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Karşılaşmadan galibiyetle ayrılan Milli oyuncular sevinç yaşadı. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

Türkiye - Hollanda Fotoğraf: Elif Öztürk

FIBA 2022 Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'nda Türkiye A milli Basketbol takımı, Hollanda ile Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. A milli takım Başantrenörü Orhun Ene karşılaşma sonrasında teknik heyetle kısa bir süre maçın kritiğini yaptı. ( Elif Öztürk - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler