Euro
6.52
Dolar
5.88
BIST 100
94,137.22
Altın
1,489.86
"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada, AFP foto muhabiri Ahmad Gharabli'nin Kudüs'te kendi fotoğrafını çekmeye çalışan İsrail askerine onun fotoğrafını çekerek karşılık veren Filistinli bir kadını konu alan "İsrail-ABD-Filistin çatışması" başlıklı fotoğrafı, "Yılın Fotoğrafı" ödülüne layık görüldü. ( Ahmad Gharabli / AFP - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Alain Schroeder / Frelance

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada, "Seri Spor" kategorisinde üçüncülüğü, "Kuzey Kore Stili Tekvando" (Taekwondo North Korea Style) serisiyle Alain Schroeder kazandı. ( Alain Schroeder / Frelance - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Ezra Shaw / Getty Images

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada, "Seri Spor" kategorisinde ikinciliği, Getty Images için çektiği "İlham Verici Koç Takımını Kazanma Sezonu'na Hazırlıyor" serisiyle Ezra Shaw kazandı. ( Ezra Shaw / Getty Images - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Forough Alaei / Freelance

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada Forough Alaei, "Stadyum Kızı" serisiyle “Seri Spor” alanında birinciliğe layık görüldü. "Stadyum Kızı" serisi, İran'ın Ahvaz şehrinden 22 yaşındaki Zeynep'in, kadınların stadyuma girmesi yasak olduğu için erkek kılığına girerek maçları izlemesini konu ediniyor. ( Forough Alaei / Freelance - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Lenoir Francois / Reuters

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada, spor alanında tekil fotoğrafta üçüncülüğü, Reuters'dan Lenoir Francois "Spa-Francorchamps'de F1 kazası" başlıklı fotoğrafla aldı. ( Lenoir Francois / Reuters - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Terrell Groggins / Freelance

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada, spor alanında tekil fotoğrafta ikinciliği, Amerikalı Terrell Groggins "Tüm Zamanların En Harika Kadını/ Savunmanın İntikamı" başlıklı fotoğrafla aldı. ( Terrell Groggins / Freelance - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Matzke Stefan / Sampics Photographie

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada Matzke Stefan, dalgadan düşen bir sörfçüyü yakaladığı fotoğraf ile “Tekil Spor” dalında birinciliği elde etti. ( Matzke Stefan / Sampics Photographie - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Ulet Ifansasti / Freelance

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada Endonezyalı Ulet Ifansasti, "Ölümcül Deprem" serisiyle üçüncülük ödülünün sahibi oldu. ( Ulet Ifansasti / Freelance - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Chris McGrath / Getty Images

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada Chris McGrath, Getty Images için çektiği "Bir Gazetecinin Cinayeti" başlıklı seriyle "Seri Haber" alanında ikincilik ödülünün sahibi oldu. ( Chris McGrath / Getty Images - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Guillermo Arias / AFP

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada Guillermo Arias, AFP için çektiği "Binlerce Orta Amerikalı Göçmen" başlıklı serisiyle “Seri Haber” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu. Seri, çoğunluğu Honduraslı, binlerce Orta Amerikalı göçmenin Amerika'ya ulaşma umuduyla bir aydan fazla süren yolculuğunu konu alıyor. ( Guillermo Arias / AFP - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Elyxandro Cegarra / Freelance

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada, "Tekil Haber" kategorisinde üçüncülüğe, İspanyol Elyxandro Cegarra'nın "Paris'te Benzin Zammına karşı Sarı Yelek Protestosu" başlıklı fotoğraf layık görüldü. ( Elyxandro Cegarra / Freelance - Anadolu Ajansı )

"Istanbul Photo Awards 2019" sahiplerini buldu Fotoğraf: Daniel Ochoa De Olza / AP

(UYARI: İlişikteki fotoğraf, sadece Istanbul Photo Awards yarışmasının tanıtımı ile ilgili haberlerde kullanılabilir) Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması ''Istanbul Photo Awards''ın kazananları belli oldu. Resmi sponsorluğunu Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Hava Yolları'nın (THY) üstlendiği yarışmada, "Tekil Haber" kategorisinde ikinciliğe, Daniel Ochoa De Olza'nın AP için çektiği "ABD/Meksika Sınır Duvarı'nın Büyük Sıçrayışı" başlıklı fotoğraf layık görüldü. ( Daniel Ochoa De Olza / AP - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler