Euro
9.99
Dolar
8.32
BIST 100
1,335.34
Altın
1,785.32
Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. Lexus LC 500 Hybrid. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. Porsche Cayenne S e-Hybrid. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. Volkswagen Budd-e. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. Chevrolet Volt. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. Ford Fusion SE Energi. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. Kia Soul EV. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. Hyundai Ioniq. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. BMW 330e. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. BMW i3. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

Fuarın gözdesi ''Hibrit'' otomobiller Fotoğraf: Cem Özdel

ABD'nin New York kentinde başlayan 116. Uluslararası Otomobil Fuarı sürüyor. Her geçen gün yakıt maliyetlerinin yükselmesi ve çevre duyarlılığının artması sonucu, otomobil üreticilerinin hibrit motor teknolojilere ciddi yatırımlar yaptığı gözleniyor. Uluslararası New York Otomobil Fuarı’na katılan birçok otomobil üreticisinin, hibrit araçlarının tanıtımına özen gösterdiği dikkat çekti. Yakıt verimliliği, düşük kullanım maliyeti ve performanslarıyla dikkat çeken hibrit araçlar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor. BMW i8. ( Cem Özdel - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler